Listopad 2006

Věštění z kávové sedliny ...

30. listopadu 2006 v 19:14 | Lu.c.inka ... Black angel |  KOUZLA ...
Předvídat budoucnost lze prakticky z čehokoli. Moc dobře to jde třeba z lógru. Potřebujete jen hrneček, kafe či čaj a trochu fantazie.

Jak na věštění

V podstatě máte dvě možnosti. Buď to může být obyčejné kafe (s lógrem), nebo čaj (nedrcený a sypaný). Postup, jak se dostanete k té správné věštící sedlině, je společný. Budoucnost můžete vykládat sobě, ale taky komukoli jinému, s kým budete popíjet.

1. Šálek nesmí být úzký ani vysoký a uvnitř pestrobarevný.

2. Obsah šálku musíte dopít, až na pár kapek na dně. Pak vezmete šálek do dvou prstů, jemně s ním zleva doprava zakroužíte a pak ho rychle, ale opatrně překlopíte na podšálek.

3. Dvě-tři minuty počkejte, než všechna voda steče a sedlina trochu vyschne. Pak vezměte šálek za ouško a obraťte ho zas opatrně zpátky. Od téhle chvíle s ním musíte pohybovat co nejmíň, aby se vytvořené mapy neslily zpátky.


Významy symbolů

Dům: jednoznačně dobré znamení. Důležitou roli sehraje rodina, lépe řečeno dobré rodinné zázemí.

Šipka: ukazuje směr, cestu. Pokud je na dně, znamená, že tazatel najde v životě správnou cestu. Jestliže míří ze dna přímo nahoru, budoucnost bude ještě skvělejší, než si může vůbec představit. Jestli jde stranou, splní se nějaké tazatelovo očekávání. Pokud jde ale dolů, znamená zklamání a neúspěch. Pečlivě prozkoumej, se kterými obrazci šipka sousedí nebo kterých se dotýká, protože to se pak její význam vztahuje k nim. Třeba takové prokláté srdce znamená úžasné vyhlídky v lásce.

Hůlka, hůl, tyč na konci zahnutá: záporný symbol, který většinou varuje před nebezpečím.

Květina: symbol krásy, a obdivu. Jestli je jedna a je rozkvetlá, znamená to lásku druhé osoby. Jestli je to celý pugét, jde o obdiv a dvoření celé party, více lidí.

Kočka: tajemno a zrada, nejspíš od někoho, kdo se tváří jako přítel. Záporný symbol, který negativně ovlivňuje všechny neutrální symboly...

Koruna: znamení úcty ostatních lidí, kteří si tazatele váží hlavně pro jeho morální činy. Kladné znamení.

Kotva: samotná na stěně hrnečku, znamená záležitost, která se dá jen těžko řešit. Když se dotýká jiné kresby, znamená nutnost řešit problém vzniklý v souvislosti s tou kresbou.

Letadlo: cesta, záleží na sousedních symbolech, jak to nakonec dopadne.

Postava: obrysy postavičky znamenají nečekaný milenecký vztah.

Schodiště: znamená cestu vzhůru k úspěchu a splnění snů. Pokud je hodně vratké a nepravidelné, znamená to, že tazatel musí za úspěch bojovat.

Slunce: nejsilnější kladný symbol, který přebíjí všechny záporné. Znamená radost, lásku a veliké štěstí.

Zvířecí symboly: jejich významy bývají podobné jako vlastnosti, které jsou jim připisovány. Slon znamená moudrost a štěstí, lev sílu, pes věrnost...

Kyvadlo ...

30. listopadu 2006 v 13:56 | Lu.c.inka ... Black angel |  KOUZLA ...
Půvab kyvadla spočívá v jeho schopnosti odpovídat "ano" a "ne", popřípadě "nevím". První, co musíte udělat, je zjistit, jakým způsobem bude právě to vaše kyvadlo reagovat.

Přípravy

Kyvadlo si vyrobíte jednoduše: na šňůrku nebo nit zavěste věc, která je vám blízká (prsten, přívěsek...), pak uchopte konce provázku mezi palec a ukazováček, loket si opřete o stůl a můžete začít s přípravou.

1. Položte kyvadlu otázku a poproste, aby vám odpovědělo. Záměrně se zeptejte tak, aby odpověď musela být ano. Třeba: Jmenuji se... (a vyslovte své jméno). Pozorujte, jakým směrem se kyvadlo začne pohybovat. Pokud se nerozkývá, rozhoupejte ho sami a dívej se, jak se pohyb upraví.

2. Stejným způsobem hledejte odpověď "ne". Jestli je "ano" pohyb dopředu - dozadu, "ne" může být zleva - doprava nebo obráceně. Kyvadlo se ale může pohybovat i po kruhu nebo elipse.

3. Nakonec poproste kyvadlo, aby vám předvedlo třetí odpověď, kterou budete vykládat jako "možná" nebo "nesmysl". Položte mu prostě nesmyslnou otázku. Příklad: Kdo se do mě zítra zamiluje? Odpověď "ano" nebo "ne" je tady vyloučená.


Trénink

Než se pustíte do samotného věštění, musíte se s kyvadlem pořádně seznámit. Trénujte denně, abyste si na sebe navzájem zvykli.

Někdy si s vámi kyvadlo může trochu pohrávat, může dělat, že neslyší, nebo vás chtít zmást. V tom případě vytrvejte a znovu ho vyzvěte ke spolupráci. Zní to možná podivínsky, ale ve skutečnosti je to vaše podvědomí, koho vyzýváte, aby se víc snažilo. Jestli ani potom neposlechne, není možná vhodná doba na kladení otázek a musíte to zkusit později.


Teorie

Princip jakéhokoli věštění, jestliže vůbec existuje, je vždycky ošemetnou záležitostí. Princip věštění pomocí kyvadla zní kupodivu rozumně. Podle jedné rozšířené teorie totiž kyvadlo funguje jako prodloužená ruka vašeho podvědomí. Díky němu vyplouvají na povrch myšlenky a znalosti, které jinak, ať už vědomě nebo nevědomě, potlačujete. V okamžiku položení otázky vaše podvědomí reaguje vysíláním jemných elektrických impulzů do ruky a tím ovlivňuje pohyb kyvadla.


Žádné emoce, vyčistěte si mozek

Až začnete s odhalováním vaší budoucnosti, pamatujte, že se musíte od otázek dokonale citově odpoutat. Jestli chcete dostat objektivní odpověď, myslete po dobu, kdy budete čekat na odpověď, na něco neutrálního. Sir Lonegren, americký proutkař, doporučuje opakovat si pro sebe pořád dokola: To jsem zvědavý, co mi odpoví. Tahle metoda vám dokonale vyčistí mysl. Kyvadlo vám spíš odpoví na otázky týkající se blízké budoucnosti než té vzdálené. Otázky typu "Mám jít zítra na tu schůzku?" nebo "Zavolá mi do pátku?" jsou pro něj proto jako stvořené. Čím víc si s ním budete hrát, tím líp vám to spolu půjde. Přesto ale nezapomínejte, že je pouhým nástrojem, který rozšiřuje vaši intuici a umožňuje vám lépe jí porozumět.

Je to nutné?? Králíčci jen pro silné žaludky

30. listopadu 2006 v 13:17 | M.a.r.t.i.n.k.a |  STOP! Týrání zvířat!!!
Na těchto králíčkách byly testovány různé výrobky (kosmetické a spousty jiných). Dnes už nežijí. Těchto několik králíčků je jen malinká část z miliónů a miliónů zvířat, která trpí, trpěla a budou trpět kvůli testování výrobků na zvířatech.
A zde jsou jen králíčci...
Chcete vidět víc?? Psi, kočky, potkany, koně, opice a jiná zvířata??
Potom se podívejte sem: ZDE Ale varuji!! Je to jen pro silné žaludky!!
Chcete se těmto výrobkům vyhnout?? Podívejte se sem a poučte se, co kupovat a co NE.
Nebuďte slepí a dělejte něco proti tomu. Však váš mazlíček by taky mohl takto zkončit nebýt u vás. Buďte nekompromisní a nenechte tyto a další zvířata trpět kvůli malichernostem. Vždyť kosmetika a jiné výrobky se vyrábějí i normálně, bez testů na zvířatech, proto je to ještě hořší, že něco takového v našem světě zcela beztrestně existuje.
DEJTE TYTO OBRÁZKY NA VÁŠ BLOG, ABY I OSTATNÍ SI UVĚDOMILI, ŽE ZA VAŠI "KRÁSU" MUSELO ZAPLATIT NĚKOLIK MILIÓNŮ NEVINNÝCH ZVÍŘAT! NEBUĎTE SLEPÍ
vaše rozhozená

žaludky na vodě

29. listopadu 2006 v 13:29 | M.a.r.t.i.n.k.a |  STOP! Týrání zvířat!!!
Tohle je krutá realita!!!!!!
Dveřmi, které byly naproti těm, u kterých jsem stál, přiváděli právě červeného vypaseného vola. Táhli ho dva lidé. Ještě ho ani nedostali dovnitř, a tu jsem spatřil, jak mu jeden řezník napřáhl nad šíjí nůž a jak ho zarazil. Vůl, jako by mu podrazili najednou všecky čtyři nohy, svalil se na břicho, převalil se rychle na bok a tloukl nohama a celým zadkem. Hned tu byl řezník, který se vrhl býkovi na předek ze strany, kam býk nohama netloukl, uchopil ho za nohy, přitlačil mu hlavu k zemi a druhý řezník mu podřízl nožem hrdlo, z pod hlavy se řinula černočervená krev a umazaný chlapec podchytil její proud do plechové nádoby. Po celou dobu co to dělali, vůl škubal bez ustání hlavou, jako by se pokoušel povstat a všema čtyřma nohama kopal do vzduchu. Nádoba se brzy naplnila, ale vůl byl stále živ a nazdvihuje břicho, bil těžce zadníma i předníma nohama, takže se mu řezníci vyhýbali. Když prvá nádoba byla plna, chlapec ji odnesl do továrny na bílkoviny, druhý chlapec nastavil druhou a také ta se plnila. Ale vůl stále škubal břichem a tloukl zadníma nohama. Když přestala téci krev, řezník zvedl volovi hlavu a začal stahovati s něho kůži. Vůl sebou házel dále. Hlava byla obnažena, byla červená, bíle protkaná a zůstávala ležeti tak, jak ji položily řezníci. Po obou stranách visela z ní kůže. Nato druhý řezník vzal býka za nohu, vyvrátil ji a odřízl. Na břichu a ostatních nohách bylo ještě pozorovat škubání. Odřezali i ostatní nohy a naházeli je na místo, kam odhazovali nohy skotu patřícího témuž pánu. Pak vytáhli mrtvé tělo na jeřáb a pověsili je, tu se již nehýbal.
Zbytek článku najdete ZDE

Modlitba k ochraně své

29. listopadu 2006 v 12:08 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Muchysmus
Ó velký Mucho
vysliš prosbu mou
a pošli muchu svou
na ty parchanty
co mě tak serou

McFly: Please, please

29. listopadu 2006 v 10:50 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Videa
Tak tahle písnička byla napsaná po úletu Harryho s Linday Lohan, když natáčeli společný film. McFly v tom filmu hrajou sebe:D teda jako McFly:D tady v tomhle klipu jsou upe mastné ty pyžama co mají na sobě... a nebo jak hrajou v tom skladu nazí:D super videiko

Kouzlo na dobré spaní ...

28. listopadu 2006 v 19:12 | Lu.c.inka... Black angel |  KOUZLA ...
Pokud nemůžete spát a není to tím, že by jste trpěli nějakou formou vyložené chronické nespavosti, mohlo by Vám pomoci několik následujících návrhů:
Obejděte svůj pokoj třikrát ve směru hodinových ručiček se svící v ruce a požádejte stěny, aby nad vaším spánkem bděly.
Také je možné nakreslit kolem postele kruh solí, nebo jen symbolicky hůlkou nebo mečem...Tento kruh bude chránit Váš klidný spánek...
Dále je dobré pokoj čistit, tzn například tam před spaním zapálit svíci, vypálit tyčinku a nebo použít aroma lampu...
Další nápad je položit do prostřed pokoje vyčištěný větší hematit. Nechte ho tam několik hodin až den a potom ho dejte hned vyčistit..Nasaje do sebe všechny negace.
Pokud máte možnost, pusťte si ke spaní meditační hudbu,( např. mantry, gregoriány, zenovou meditaci)
Zavolejte svého anděla, nebo svou oblíbenou bytost a požádejte ho, aby Vás chránil a pomohl Vám ke klidnému spaní Pokud Vám pomáhají motlitby, nebo čtení, do toho:o)
Nejezte nic těžkého a pokud máte žízeň, napijte se mléka.(teplého, nebo vlažného, pokud to snesete.)
Další možnost je uklidňující čaj - levandulový, nebo meduňkový, heřmánkový (třeba s medem), nebo velmi slybý zelený čaj, nikdy ne kávu, silné čaje a nebo černé čaje.
Před spaním se snažte se nestresovat ničím před spaním, udržte si prázdnou mysl....Doba před spaním je výborná na meditaci
Doporučila bych také několik vedlejších zásad:
V ložnici pravidelně větrejte každý den
Pokud možno nepoužívejte agresivní barvy povlečení (např. červená je sice výborná na sex, ale když tam nebudute moct pár dní usnout, asi to nepomůže...)
Také si myslím, že je důležité, aby jste svou postýklu používali opravdu jen na spaní a na sex. Pokud na ní budete přes den polehávat jen tak, necháte tam zbytečnou energii a ta Vám pak asi někdy k nespavosti pomáhá...
No a nakonec myslete pozitivně...nechoďte do postele nikdy přesvědčení, že dneska zase neusnete a když už nemůžete spát, neležte zbytečně v posteli, ať se nestresujete. Do své postele choďte rádi, je to Vaše útočiště a trávíte tam část svého života. Jděte si třeba číst, nebo vyšívat,malovat mandaly, psát dopisy, nebo jinou činnost, která Vás unaví dost na to, aby jste měla znovu náladu jít spát.

Otřesné!

28. listopadu 2006 v 13:24 | M.a.r.t.i.n.k.a |  STOP! Týrání zvířat!!!
Byli by jste schopní nosit pravý kožich a být uznávaní i když by jste věděli, že za to nějaké zvíře(nějaká zvířata) zaplatilo/a životem?

Bezcitnost? Ano to je fakt!

TYGR je překrásné zvíře! Pro mě je to určitě symbol síly a krásy!
A nejradši bych zabíjela lidi kteří jen tak přijedou do Afriky koupí si třeba jednoho
tygra a pak si ho jdou zastřelit...
Tak to chodí koupí si ho prostě a pak si ho můžou zastřelit...
a je to legální (!) ale pro ty zvířata nespravedlivé!
A tak to nechodí jen s tygry!...i se slony, zebrami, pakoni vlastně se vším...
co cheš můžeš musíš si koupit a pak si to zastřelit!...
A nejenom v Africe...i v Asii...
Toto byla taková malá uvaha!
Já kdybych mohla, všechny lidi kteří zbírají zvířata jako trofeje bych pozabíjela!
ANO POZABÍJELA!
POMALOU SMRTÍ!
Nesnáším takové lidi kterým nezáleží na tom jestli jejich děti uvídí tygra žirafu slona či jakékoliv jiné zvíře jedine v knížce...
Nesnáším bezcitné lidi!


Překrásná zvířata!
A NESNÁŠÍM CELEBRITY KTERÉ NOSÍ PRAVÉ KOŽICHY!
to je příšerné! Nosí na sobě zvíře , zvíře které kdysi žilo...
jedlo, spalo, chodilo, lovilo...
a oni jsou tak bezcitní!

To je příšerné a co vedle tohoto obrázku bylo napsáno?
Toto:" Dámy v kožichu.Znáte krásnější pohled?Já ne! "
To je prostě příšerné!

Modlitba před písemkou

28. listopadu 2006 v 12:06 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Muchysmus
Ó velký Mucho,
pomoc chci fest,
teď bude zeměpis, (můžeme použít jiný přemět)
a píšem test.

McFly: Obviously

28. listopadu 2006 v 10:47 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Videa
Obviously od McFly

The Veronicas: When it falls apart

28. listopadu 2006 v 10:30 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Videa
tak další videiko od the Veronicas. tentokrát When it falls apart
papa

POZOR POZOR

27. listopadu 2006 v 20:40 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Muchysmus
Takže všichni dávejte bedlivý pozor!!! Příjmeme do našich řad nové členy... PŘIDEJTE SE I VY!!!
Muchysmus je naprosto perfektní víra, co nepotřebuje nějaké obřady ani modlitby(i když existují muchystické modlitby)!!!
Muchysmus se pyšní uctíváním Velkého Much-much-much-muchy a vznikl v naší třídě...
Muchysti vás příjmou do naší početné rodiny... Pouhým zaregistrováním získáš členství jako polosvatá(můžeš se vypracovat na svatou) a pokud nebudeš dělat naší víře ostudu, budeme je rádi za nového člena...
přidat se k nám můžeš zde
(Tato víra neobsahuje žádné nežádoucí účinky... Pro případ nějakých komplikací kontaktujte zdravotního lékaře)

přání k narozeninám

27. listopadu 2006 v 20:16 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Zábava, vtipy, kravinky
Ve tvém věku je možný jenom
křečovitý sex...
...křeč v noze
křeč v ruce
křeč v zádech.
Ale je to pořád lepší,
než žádný!
Veselé narozeniny
---
Déšť Ti kdysi smáčel vlasy,
je to, pravda, už pár let,
teď nastaly jiný časy -
bříško, pleš a třicet pět.
Tam, kde jiní lámou hole,
Ty jdeš ale směle dál,
my Ti k tomu přejem, vole,
aby život za to stál!
----
Jéé oslavenec! Stále ho máš! (ve tvém věku) Milý hochu, nalézt ho, to už dá práce trochu!
-------
Potvrzujeme, že majitel tohoto přání je plný
sil a má smělé plány do budoucnosti.
Upozorňujeme, že mládí je v prdeli
a do důchodu daleko!!!

A jinak vše nej...
---
K narozeninám ti přeju všechno zlé...aby tě obcházelo a aby se ti nikdy nepostavil...zlý člověk do cesty.
---------
Blahopřejem, milý ...., krásný to máš věk.
Další rok je pr... však Ty na stáří máš lék.
Hned po ránu do revíru
žes doma, má tvá žena víru.
My Ti přejem pevnou ruku, dobrou mušku,
ať Tě domů žena honí bez obušku
--------
K narozeninám jsem Ti chtěla koupit něco vhodného a praktického... Ale jak mám zabalit hospodu!?
---
Dneska slavíš narozky, tak vylez už s tý postýlky.
Oblož stůl zákusky a nakup různé pamlsky.
Pořádne se opijeme a všechny potom poblijeme!
Pařit se má každý den, lepší než se nudit,
když se pěkně naliješ život nebude Tě prudit!!!
Vše nej a mnohem více než tohle přání přeje...
---
Narozky má kamarád,
tak mu tohle chceme přát:
zdraví, úspěch, radost, štěstí,
málem sochu na náměstí,
v práci ať Tě nemine
ani jedna prémie!
Ať dnes sklenku šampusu
nemusíš pít v poklusu,
ať máš život veselý,
v týdnu sedm nedělí,
ať je Tvoje hodná žena
s Tebou vždycky spokojena!
---
Hodně štěstí ne jen trochu, to Ti taky přeji hochu. Ať šlak trefí Tvoji tchyni, tu mizernou línou svini. Hodně jídla, hodně peněz, kde je práce tak tam nelez!
---
Všechno nej, ať je Ti hej,
ať se můžeš pořád smát, radost kolem rozdávat.
Nikdy smutku nepodléhej, v životě jen štěstí hledej.
I když už jsi o rok starší, neber to moc vážně,
když se člověk netrápí, je na světě krásně.
---
Když se moje zlatá rybka dozvěděla tvůj věk, tak se tak lekla, až z toho lekla. Veselé narozeniny!:o)
---
Co Ti chci přát?
Ať máš zdraví, sílu dubu,
život dlouhý jako trubu
(jak ten Castro, co má Kubu),
prima lidi na palubu
a úsměv přes celou hubu!
---
K narozeninám chci Ti přát,
kluků třeba padesát,
abys mohla s nimi chodit
a za nos je všechny vodit...
nedej Bože svatý z nebe,
aby za nos vodili oni tebe!
VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
---
Asi bys měla vědět, že jsi skvělá žena
a v tombole mého světa jsi ta první cena!
Všechno nejlepší k narozeninám

Kouzlo na zbavení strachu ...

27. listopadu 2006 v 18:17 | Lu.c.inka ... Black angel |  KOUZLA ...

Kouzlo na zbavení se strachu

Pokud se něčeho bojíte a už si svůj strach nechcete nechat, doporučuji následující meditaci
V klidu si sedněte a podívejte se jako by do sebe. Zavolejte s k sobě svůj strach.Vidíte ho pomalu přicházet. Uvědomte si, jak vypadá. Je to ošklivá stařena, nebo malý směšný skřítek? Jakkoliv vypadá, když přijde k vám, vynadejte mu.Hrozně, strašlivě, sprostě mu vynadejte. Zkrátka ho seřvěte jako malé rozmazlené děcko. Také mu dejte jméno.Tím ho celou dobu oslovujte a vysvětlete mu, že už ho nechcete a nemáte o něj zájem. že ho propouštíte a že mu dáváte svobodu. A ať se už nevrací!
Následně máte dvě možnosti jak postupovat. Buďto napište jeho jméno na kus papíru, ten vložte do nádoby s vodou(stačí jen malá) a nechte důkladně zmrznout.Led potom vhoďte do vařící vody a jak se bude led rozpouštět si představte, jak se rozpouští i Váš strach.
Druhá možnost je napsat jméno strachu na papír a přivázat ho ke stromu. Nesmí to být přivázáno napevno. Jen velmi " decentně ". Potom tam postůjte a podívejte se, jak vítr od Vás odvál Váš strach...

Osamělá

27. listopadu 2006 v 18:15 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Básničky...
Osamělá
Martina Seidlerová
nemám důvod dál tu být,
nemám důvod dál tu žít.
nemám právo brát si tělo
a tak strašně by se mi chtělo.
Udělat jednou tu nesprávnou věc
zakázanou a smutnou
nevím, ostatní, k tomu něco vedlo přec?
a já proč nemám být teď jinou
Stejnou jako ostatní
ti na okraji společnosti
jež měli odvahy dosti
aby udělali krok,
směrem k temnotě
a dlouhé samotě.
Již nikoho nezajímá
co se mnou bude?
jsem troska a ne jiná!
prostě osamělost sama!
moje kecy: takové jsou moje pocity... Nikdo mi je prostě nevezme! je to napsané blbě... ale co se dá dělat... prostě sem to musela napsat!

kopčete a pomáhejte zvířatům

27. listopadu 2006 v 13:22 | M.a.r.t.i.n.k.a |  STOP! Týrání zvířat!!!
Jestli máte blog,zkopírujte si to na něj!!!!Prosím,nic to nestojí,zabere to jen pár minut vašeho času a pomůžete tím zvířatům na nichž byla testovaná kosmetika!
Takhle by vypadaly ženy, na kterých by se testovala kosmetika, tak jako na zvířatech
Zkopírujte si to prosím do blogu. Je to hnus. Jestli podle vás není správné testovat výrobky na zvířatech udělejte pro ně aspoň jedno. šiřte tyto články na svých blogách a internetu!

Výrobky NEtestované na zvířatech

27. listopadu 2006 v 12:01 | M.a.r.t.i.n.k.a |  STOP! Týrání zvířat!!!
A
ABBA Products, Inc. *
ABEnterprises
Abercrombie & Fitch (The Limited)
Abkit, Inc. (CamoCare)
Abra Therapeutics *
Advanage Wonder Cleaner *
Ahimsa Natural Care *
Alba Botanica
Alexandra Avery Body Botanicals
Alexandra de Markoff (Parlux Fragrances)
Allens Naturally *°
Almay (Revlon)
Aloegen Natural Cosmetics (Levlad)
Aloette Cosmetics
Aloe Up, Inc.
Aloe Vera of America, Inc.
Alvin Last
Amazon Premium Products *
American Formulating & Manufacturing *
American International
American Safety Razor (Personna, Flicker, Bump Fighter)
America's Finest Products Corp. *
America's Finest Products Corp. *
Amitée Cosmetics
Amoresse Labs
Amway c
The Ananda Collection *
Ancient Formulas
Andrea International Industries(Clear Perfection)
The Apothecary Shoppe
Aramis (Estée Lauder)
Arbonne International
Ardell International
Arizona Natural Resources
Aromaland, Inc.
Aroma Vera Co.
Astonish Industries *
Atmosa Brand Aromatherapy Products *
Aubrey Organics
Aunt Bee's Skin Care
Aura Cacia *
Auroma International (Ayurherbal Corp.) *
Auromere Ayurvedic Imports *°
The Australasian College of Herbal Studies
Autumn-Harp °
Avalon Organic Botanicals
Aveda
Avigal Henna *
Ayurherbal Corp *
Ayurveda Holistic Center *

B

Bare Escentuals Basically Natural *
Basic Elements Hair Care System *
Basis (Beiersdorf)
Bath & Body Works
Bath Island, Inc.
Baudelaire, Inc. °
BeautiControl Cosmetics
Beauty Naturally
Beauty Without Cruelty *
Beehive Botanicals, Inc.
Beiersdorf (Nivea, Eucerin, La Prairie) c
Bella's Secret Garden
Belle Star, Inc.
Berol (Sanford)
Better Botanicals
Beverly Hills Cold Wax
BioFilm, Inc. *
Biogime *
Biokosma (Caswell-Massey)
Bio Pac, Inc. *°
Bio-Tec Cosmetics
Biotone
Bo-Chem Co.
Body Encounters
Bodyography
The Body Shop, Inc. °
Body Time
Bon Ami/Faultless Starch
Bonne Bell
Börlind of Germany °
Botan Corporation *
Botanics Skin Care *
Brocato International *
Bronzo Sensualé *°
Brookside Soap Company *
Bug Off *

C

Caeran
California SunCare
CamoCare Camomile Skin Care Products (Abkit, Inc.)
Candy Kisses Natural Lip Balm *°
Carina Supply, Inc.
Carlson Laboratories
Carma Laboratories
Caswell-Massey
Celestial Body
Chanel, INc. c
Chatoyant Pearl Cosmetics
Christian Dior c
Christine Valmy, Inc.
Chuckles, Inc. (Farmavita USA)
CiCi Cosmetics
Cinema Secrets *
Citius USA *
Citré Shine
Clarins of Paris c
Clear Conscience *
Clearly Natural Products *°
Clear Vue Products, Inc. *
Clientele
Clinique Laboratories
Colorations *
Color Me Beautiful
Color My Image °
Columbia Cosmetics Mfg.
Common Scents
Compar, Inc.
The Compassionate Consumer
Compassionate Cosmetics
Compassion Matters
Conair (Jheri Redding)
Concept Now Cosmetics (CNC)
Cosmair (L'Oréal, Lancôme, Maybelline)
Cosmyl, Inc.
Cot 'N Wash, Inc. *
Country Comfort
Country Save Corp. *
Countryside Fragrances *
Crabtree & Evelyn
Creme de la Terre
Crown Royale, Ltd. *
CYA Products, Inc. *

D

Dallas Manufacturing Co.
Decleor USA, Inc.
Deodorant Stones of America *
Derma-E.
Dermalogica
Dermatologic Cosmetic Labs
Desert Essence
DeSoto (Keystone Consolidated Industries)
Diamond Brands, Inc.
Donna Karan Beauty Company (Estée Lauder)
Dr. A.C. Daniels, Inc.
Dr. Bronner's Magic Soaps *°
Dr. Goodpet °
Dr. Hauschka Skin Care
D.R.P.C. (AmerAgain) *
Dr. Singha's Natural Therapeutics*

E

Earth Friendly Products
Earthly Matters *
Earth Science °
Earth Solutions *
Eberhard Faber (Sanford)
E. Burnham Cos.
Ecco Bella Botanicals
Eco-DenT °
Eco Design Company
Ecover
Edward & Sons Trading Co.
Elizabeth Grady Face First
Elizabeth Van Buren Aromatherapy *°
English Ideas °
Espial Corp. *°
Essential Aromatics *
Essential Oil Company
Essential Products of America *°
Estée Lauder (Clinique, Origins) c
Eucerin (Beiersdorf)
European Gold
EuroZen *
Eva Jon Cosmetics
Evans International
Every Body, Ltd. (Mountain Ocean)

F

Face Food Shoppe
Faces by Gustavo
Facets/Crystalline Cosmetics
Faith Products
Farmavita USA (Chuckles, Inc.)
Faultless Starch (Bon Ami)
Fernand Aubry
Fleabusters/Rx for Fleas °
Flower Essences of Fox Mountain *
Focus 21 International
Food Lion (house brand products only)
Forest Essentials
Forever Living Products c
Forever New International *°
For Pet's Sake Enterprises, Inc.
Fragrance Impressions
Frank T. Ross (Nature Clean) *
Freeda Vitamins, Inc.
Freeman Cosmetics Corp. c
Free Spirit Enterprises *
French Transit *°
Frontier Natural Products Co-op
Fruit of the Earth

G

Garden Botanika
Garnier (L'Oréal)
Georgette Klinger
Gigi Laboratories
Giovanni Cosmetics *
Golden Pride/Rawleigh
Goldwell Cosmetics (USA)
Green Ban *
Greentree Laboratories, Inc.
Gryphon Development (The Limited)

H

Halo Purely for Pets
Hard Candy, Inc.
Hargen Distributing, Inc. *
Hawaiian Resources Co. *°
The Health Catalog
HealthRite/Montana Naturals °
Healthy Times *
Helen Lee Skin Care & Cosmetics
Henri Bendel (The Limited)
Herbal Products & Development °
The Herb Garden *
h.e.r.c. Consumer Products, Inc. *
Hewitt Soap Company
Hobé Laboratories, Inc.
Homebody (Perfumoils, Inc.)
Home Health Products
Home Service Products Co. *°
House of Cheriss
H 2O Plus
Huish Detergents

I

Ida Grae (Nature's Colors Cosmetics)
Il-Makiage
ILONA
I natural cosmetics (Cosmetic Source)
Innovative Formulations, Inc. *
International Rotex *
International Vitamin Corp.
InterNatural, P.O. Box 1008
IQ Products Company
Island Dog Cosmetics °
IV Trail Products *

J

Jacki's Magic Lotion
James Austin Company
Jane (Estée Lauder)
Jason Natural Cosmetics °c
J.C. Garet, Inc.
Jeanne Rose Aromatherapy
Jennifer Tara Cosmetics °
Jessica McClintock, Inc.
Jheri Redding (Conair)
Joe Blasco Cosmetics
John Amico Expressive Hair Care
John Paul Mitchell Systems °
JOICO Laboratories *
Jolen Creme Bleach
J.R. Liggett *°
Jurlique Cosmetics

K

Katonah Scentral
K.B. Products
Kenic Pet Products
Ken Lange No-Thio Permanent Waves *
Kenra Laboratories
Kiehl's Since 1851
Kiss My Face °
Kleen Brite Laboratories
KMS Research
KSA Jojoba *°

L

La Costa Products
LaCrista *
Lady of the Lake Co. *°
LaNatura *
Lancôme (Cosmair) c
Lander Co., Inc.
L'anza Research International *
La Prairie, Inc. (Beiersdorf)
Lee Pharmaceuticals
Levlad/Nature's Gate°
Liberty Natural Products, Inc. *
Life Dynamics, Inc.,
Life Tree Products (Sierra Dawn) *
Lightning Products, 1900 Erie St.
Lily of Colorado, P.O. Box 12471
Lime-O-Sol Company (The Works)
Little Forest Natural Baby Products *°
Liz Claiborne Cosmetics
Lobob Laboratories *°
Logona USA
Lotus Light
Louise Bianco Skin Care, Inc.

M

M.A.C. Cosmetics
Magick Botanicals
The Magic of Aloe
Mallory Pet Supplies
Manic Panic (Tish & Snooky's)
Marcal Paper Mills, Inc. *°
Marché Image Corp.
Marilyn Miglin Institute
Mary Kay Cosmetics °
Masada *
Mastey de Paris
Maybelline (L'Oréal)
Mehron
Mere Cie
Merle Norman
Mia Rose Products *°
Michael's Naturopathic Programs °*
Michelle Lazar Cosmetics, Inc.
Micro Balanced Products *
Mill Creek
Mira Linder Spa in the City
Montagne Jeunesse °c
Montana Naturals/HealthRite
Mother's Little Miracle *
Mountain Ocean (Every Body Ltd.)
Mr. Christal's
Murad

N

Nadina's Cremes°
Nala Barry Labs *
Narwhale of High Tor
Natracare *
Natura *
Naturade Cosmetics
Natural (Surrey)
Natural Animal Health Products
Natural Bodycare *
Natural Chemistry
Naturally Yours *
Natural Products Co. *
Natural Research People
Natural Science *°
Natural World
Nature Clean (Frank T. Ross)
Nature de France *
Nature's Acres
Nature's Best (Natural Research People) *
Nature's Country Pet *
Nature's Plus
Nectarine
Neocare Labs *
Neo Soma
New Age Products *
Neway, Little Harbor *
Neways
New Chapter Extracts *
Nexxus
Nikken
Nirvana *°
Nivea (Beiersdorf) c
No Common Scents
Nordstrom Cosmetics
Norelco *
North Country Glycerine Soap
N/R Laboratories, Inc.
NuSkin International c
NutriBiotic
Nutri-Cell*
Nutri-Metics International

O

The Ohio Hempery
Oliva *
OPI Products
Orange-Mate *
Oriflame Corp. c
Origins Natural Resources (Estée Lauder)
Orjene Natural Cosmetics
Orlane
Orly International
Otto Basics-Beauty 2 Go!
Oxyfresh Worldwide *

P

Pacific Scents *
Parlux Fragrances (Perry Ellis, Todd Oldham) *
Pathmark Stores (house brand products only)
Patricia Allison Natural Beauty
Paul Mazzotta *
Paul Mitchell *°
Perfect Balance Cosmetics
The Pet Connection
PetGuard
Pets 'N People *
Pharmagel International *
Pierre Fabre (Physicians Formula)
Pilot Corporation of America *
Planet *
PlantEssence
Prescriptions Plus
Prescriptives
Prestige Cosmetics
Prestige Fragrances
The Principal Secret
Professional Pet Products *
Pro-Tec Pet Health °
Pure & Basic Products *
Pure Touch Therapeutic Body Care *

Q

Quan Yin Essentials *
Queen Helene

R

Rachel Perry °
Rainbow Research Corporation
The Rainforest Company
Ralph Lauren Fragrances (Cosmair)
Real Animal Friends *
Redken Laboratories (Cosmair)
Rejuvi Skin °
Reviva Labs
Revlon (Almay, Jean Naté)
Rivers Run
Royal Labs Natural Cosmetics *
Rusk

S

Sacred Blends °
Safeway (house brand products only)
Sagami *
Sanford (Berol, Eberhard Faber)
Santa Fe Botanical Fragrances *
Santa Fe Soap Company *
Sappo Hill Soap Works *
Sassaby (Jane, Estée Lauder)
Schiff Products
Scruples
Sea-renity
Sebastian International (Wella)
SerVaas Laboratories *
Seventh Generation *°
Shadow Lake, Inc. *
The Shahin Soap Co. *
Shaklee Corporation
Shikai (Trans-India Products)
Shirley Price Aromatherapy °
Shivani Ayurvedic Cosmetics
Simplers Botanical Co. *
Simple Wisdom
Sinclair & Valentine
Sirena (Tropical Soap Co.)8 *
Smith & Vandiver, Inc.
The Soap Opera *°
Sojourner Farms Natural Pet Products
Solgar Vitamin Co.
Sombra Cosmetics
Sonoma Soap Company
SoRik International
Soya System
Spa Natural Beauty
Staedtler
Stanhome Inc.
Steps in Health
Stevens Research Salon Products *
Studio Magic
Sukesha (Chuckles)
Sumeru *
SunFeather Natural Soap Co. *
Sunrider International
Sunrise Lane Products
Sunshine Natural Products *
Sunshine Products Group *
Supreme Beauty Products Co.
Surrey, 13110 Trails End Rd.

T

Tammy Taylor Nails
TaUT by Leonard Engelman
TerraNova
Terressentials *
Thursday Plantation Tish & Snooky's (Manic Panic)
Tisserand Aromatherapy *
Tom's of Maine °
Tova Corporation
Trader Joe's Company
Travel Mates America
Tressa, Inc.
TRI Hair Care Products
Trophy Animal Health Care
Tropix Suncare Products °
Truly Moist (Desert Naturels)
Tyra Skin Care
The Ultimate Life

U

Ultima II (Revlon)
Ultra Glow Cosmetics *
Un-petroleum Lip Care
Upper Canada Soap & Candle Makers
oUrban Decay
USA King's Crossing (Total Shaving Solution) *
U.S. Sales Service (Crystal Orchid) *

V

Vapor Products
Vermont Soapworks
Veterinarian's Best *
Victoria's Secret
Virginia Soap
Von Myering by Kristina *
V'tae Parfum & Body Care

W

Wachters' Organic Sea Products
Wala-Heilmittel *
Warm Earth Cosmetics *
Weleda c
The Wella Corporation (Sebastian) c
Wellington Laboratories
Whip-It Products *
Wind River Herbs
WiseWays Herbals
Womankind
Wysong

Z

Zia Natural Skincare
Poznámky:
  • Výrobky označené * jsou výrobky, které neobsahují žádné živočišné přísady - mléko, vaječné produkty, jateční produkty, ovčí lanolin, med nebo včelí vosk. Tyto výrobky jsou vhodné pro vegany.
  • Výrobky označené ° jsou výrobky, které se shodují s CSCA - the Corporate Standart of Compassion of Animals.
  • Výrobky označené c jsou výrobky běžně k dostání na českém trhu (zdroj: Společnost pro zvířata).
  • V závorkách jsou uvedeny buď příklady produktů vyráběných tou společností nebo pokud je to aplikovatelné, její dceřinná či podpůrná společnost.
  • PETA uvádí, že zástupci firmy L´Oréal Petě odmítli písemně potvrdit, že nebudou testovat přísady ve výrobcích na zvířatech, i když ústně tak učinili.
Zdroj: PETA, USA

McFly: I'll be okay

27. listopadu 2006 v 10:45 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Videa
další klipík od McFly I'll be okay

The Veronicas: For ever

27. listopadu 2006 v 10:26 | M.a.r.t.i.n.k.a |  Videa
Takže tohle je známá skupina hlavně v Austrálii, kde uplně rozdrtili hitparádu. Tvoří ji dvojčata Jess a Lisa. Za své debutové album The secret life of... sklízejí nemalé úspěchy. Jejich muzika je mix rocku a popu, ale sem tam se tam mihne něco jako r'n'b...(moje poznámka: Lisa a Jess se narodily ve stejné datum jako já, ale ten rok je trošku odlišný mno xD detaily nehrajou roli:D) přidávám sem jejich první singl-For ever
mějte se mocky krásně

Kouzlo lásky ...

26. listopadu 2006 v 19:19 | Lu.c.inka... Black angel |  KOUZLA ...
Budete potřebovat:
1 láhev na šroubování, nebo dobře uzaviratelnou
1 celé jablko
2 růženíny
2 svitky skořice
Květy (růže, nebo pota-pouri) - červené a růžové
Vaši fotku
Hodně medu
Postup je velmi jednoduchý.... Postupně vkládejte všechny suroviny do prázdné láhve
a zaplňte ji ke kraji. Zalijte medem a velmi dobře uzavřete. Nezapomeňte na sílu
vizualizace - při sypání se snažte si vzpomenout, jaké to je, být šťastně zamilovaný
a úplně poblázněný z lásky. Je to krásný pocit a Vy nemáte cítit lítost ani smutek, ale
tu krásnou radost, kteoru k sobě přivoláváte.
Těsně před uzavřením láhve odříkejte zaklínadlo:
Kouzla, sny a přání,
Ať se plní znenadání
Až přijde ten správný den
Síla mé lásky přivede mého
ideálního partnera/ku sem!
Laskavá buď, chytrá a tolerantní
S Tebou bude krásný každý náš den
Toť mé přání, toť můj sen!!
Nechť se tak stane!
Láhev pečlivě uzavřete a postavte na několik hodin na slunce... a ponechte si ji blízko u sebe v bytě, je to krásný výtvor, a jistě bude sloužit jako krásná dekorace.. Jednou za měsíc ji nechte nabít na slunci. Pokud by se některá část začala kazit, láhev vyhoďte, nebo ji zahrabejte hluboko do země!