Duben 2008

Magorky - Nelis + Lucis - 15. let oslawa :D

30. dubna 2008 v 21:43 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Photos
100_1974
Chudák Dorinečka :D
100_1964
My jsme tááááák SEXY! - upocené :D

To jsem jáá!

30. dubna 2008 v 21:20 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Photos
Lidičky, napadlo mě, že tady něco chybí a hned jsem věděla co?!
Přece moje žůůůůůžo fotky - byl JOKE!
Inu, ale přece jich sem zde pár hodím!
Dobrý, co?

Sobota + neděle, naše dny... XD

30. dubna 2008 v 11:56 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Takže ti, co to nevědí jsem už skoro dva týdny nemocná, ale oficiálně je to teprve týden. Týden jsem si hrála na babku kořenářku a léčila se sama, protože jsme měli na víkend super úžasnou slečnu Janičku (paní doktorku), která hraje softball okolo 17 let a dělá catchera. Je úžasná, učila mě (Sábu a Betys) nadhazovat. Musím říct, že nám to jde. Nelinka je jako náš jedinej catcher a musím Vám říct, že je děsně sexy, když si to oblíkne - helma, chrániče, vosí tělo + mega lapačka!
- Během soboty se nás tam dostavilo 8 - Já (Saki), Nelinka, Doriska, Hinatka, Sábula, Betys, Markétka, Kačenka...
- Během neděle se nás dostavilo o jednoho člena více, což bylo naprosto super, i když sestava se nijak nezměnila - Já (Saki), Nelinka, Doriska, Hinatka, Sábula, Betys, Markétka, Kačenka, Klárča...
Jelikož jsem nebyla na tréninku, tak vůbec netuším, jak jsou rozděleny posty, ale přibližně něco vím. Tak to není zase nějaká tregédie, musí se to všechno skvěle dohodnout a přednost by měli mít ti, kteří pravidelně navštěvují areál hřiště, o tom žádná věc...
Tady je jedna fotka z neděle :)
To ve předu, co drží pálku je slečna Janička. Ta dívčina, co ji sleduje je moje úžasná láska Dorinka a to vedle (muž), co stojí je její táta a jeden z našich trenérů. V pozadí slečny Janičky je moje Hinata-chan (triko s medvídkem), která jaksi divně drží pálku. To za ní (v bílém tričku) je Markétka, naše malinký zlatíčko, prostě zlatíčko. A tamto vzadu u toho (jakkdyby tyčky) stativu je Neluška - catcher, ale bez výstroje. No a když si domyslíte, tak 5 m vpravo z vaší strany, tak tam stojím já a házím na Nelušku míček, kterej právě chytá.
Holky jsou šikovný, co? Jen nezáviďtě! Túúúdle :D

Počítadlo - za min. týden - 21.4.-27.4. 08

29. dubna 2008 v 12:21 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Blog
Nazev: Nicota je všude...


Navstevnost za minuly tyden (21.4.2008 - 27.4.2008) je:
Pondeli: 224
Utery: 246
Streda: 228
Ctvrtek: 203
Patek: 254
Sobota: 260
Nedele: 196

Celkem: 1611
Ty brďoo, jak se dívám, tak je té návštěvnosti požehnaně hodně, což je úplně super. I když moc nepíšete komentáře k novým článkům, nevadí. Vím, že je píšete k těm starším článkům, ale já si je všechny čtu a většinou mě moc těší. Tak Vám mockrát děkuji, je to totiž vaše zásluha!

Naruto - Usami se vrací! - Velký návrat - 1.

28. dubna 2008 v 21:15 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Naruto - Usami se vrací!
Takže moje fanfiction navazuje na normální díly Naruta od 112 dílu, to je přibližně, kdy odešel Sasuke za Orochimarem. V mojí fanfiction se objeví nová postava, pro ty, kteří neledují Naruta (nebo nečtou mangu) jsou všechny postavy nové… Přeji příjemné čtení :) Repráky potom zapnout, asi jsem nevybrala moc dobře, ale je dobrá! :)
Usami Haruno, (jsem já) sestřenice od Sakury Haruno. Od svého mládí měla velkou náklonnost k Itachimu Uchiha. Zradila vesnici, ovšem sám velký Sarutobi (3. Hokage) měl s ní pochopení, bohužel jenom u pár lidí byla očištěna její osobnost, zbytek jí zavrhl. Jako její trest za zradu jí nabídl Sarutobi (3.Hokage) odejít z vesnice a plnit pro Konohu (vesnici ukrytou v listí) různé mise, co jí Sarutobi nařídil, především byla špeh. Je medik a v jejím ninjovském růstu jí pomáhala Tsunade-sama. Nejdříve Dan - tsunadin přítel. Se Sakurou jsou si velmi podobné, jediné, co je na nich jiné je, že Usami má hnědé oči a velká prsa x)
Sakura Haruno, malá sestřenice od Usami. Sakura je skvělý genin v listové. Stejně jako její sestřenice chová velkou náklonnost k nejmladšímu z Uchiha klanu. (Sasuke) O svoji sestřenici skoro nic neví, nechápe její chování, ale v hloubi duše by chtěla být jako ona. Po tom, co se Sasuke rozhodl odejít za Orochimaru se Sakura psychicky zhroutila. Na návrat Sasukeho byli vysláni 4 genini (Naruto, Kiba + Akamaru, Neji, Chouji) + jejich velitel chunin Shikamaru.
Anko Mitarashi, je kunoichi (ženská ninja) patří mezi nejsilnější ženu v Listové vesnici. Má hodnost jounin. Bývala Orochimarovou studentkou, (dal jí svoji prokletou pečeť) ten ji, ale jenom zneužil a později ji odkopl jako odpad. Je nejlepší kamarádka s Usami, často si psali a svoji poštu posílali přes holuby.
Sarutobi, Sandaime Hokage - (Třetí hokage) vedl do nedávna vesnici (listovou). Byl moudrý, vážený, velmi silný a ovládal mnoho jutsu, říkalo se, že znal všechny jutsu z listové. Bohužel s přibývajícím věkem jeho síla kleslala. Při Chuninských zkouškách ho jeho bývalý student (Orochimaru) zabije, ačkoliv Sarutobi by ho jistě zastavil. Orochimaru použije zakázané jutsu, přivolá si na svoji stranu 1. a 2. Hokage, kteří jsou již dávno po smrti. Což Sarutobi těžce nesl, nezbývala mu jiná možnost, než obětovat svůj život, a tak zaklít Orochimarovi ruce, aby nemohl používat jutsu. Jeho vnuk je Konohamaru. Jelikož má velké srdce, odpouští, když někdo udělá chybu, kterou nedomyslel a nechtěl tím ublížit ostatním, ačkoliv ublížil.
Konohamaru, je vnuk 3. hokage. Má svůj gang - Konohamarův gang. Má hodně rád Naruta a mimo to zdědil po dědečkovi to, že je to malý zvrhlík. x))

Naruto Shippuuden - Opening Themes - Hero´s come back - Nobodyknows+

24. dubna 2008 v 14:17 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Videa
Tohle je pro Tebe Carolco, úplně nejlepší song :D Je to Opening song z Naruta a šíleně moc mi připomíná tvoji a moji střelenost a ke všemu narutofilost :D
Tady máš video, můžeš se podívat na ty blázny, co to zpívají a rapují x)
Vhéééé, lidi, že je to nářez?? ♥ Upe nejvíc miluji, na to se nejlépe paří :D

Výborný, chutný Rámen!

23. dubna 2008 v 14:42 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Naruto
Fanoušci Naruta? Nebo ne? Rámen chutná každému, kdo je dobrý člověk! :)
Ramen - je velice populární japonský pokrm čínského původu, sestávající z nudlí zalitých vývarem a řady variabilních ingrediencí, které vykazují regionální odlišnosti. Od původních japonských nudlových jídel se liší právě faktem, že je zalit kuřecím, nebo na jiném masu založeným vývarem. Základ polévkové části může zastat i tradiční sojová, či miso pasta.
Podává se například s plátky vepřového, mořskou trávou, krabími tyčinkami, zelenými cibulkami a dokonce někdy s kukuřicí. Téměř každá prefektura má vlastní způsob úpravy. Například tonkotsu ramen z Kjúšů, nebo oblíbený miso ramen z ostrova Hokkaidó.
Ingredience
Suroviny se dají pořídit v pražském obchůdku s japonskými potravinami, nesoucím název JAPA.
Nama ramen shoyu (nudle + koření a polévkový základ) - dva pytlíky
Menma (nakládaný kořen bambusu)
Surimi (krabí tyčinky) - 4 ks
Nori - 2 plátky
Fazole
Kukuřice
Vejce - 2 ks
Jarní cibulka - 3 ks (lze nahradit pórkem)
Postup
Uvaříme vejce na tvrdo.
Do litru vroucí vody nasypeme zeleninu a přidáme nudle. Nezapomeneme osolit.
Směs dvě minuty povaříme, poté odstavíme, přidáme krabí tyčinky a po dalších dvou minutách zcedíme.
V miskách naplněných přibližně šálkem vroucí vody důkladně rozmícháme koření a polévkový základ.
Jakmile je vše hotovo, nandáme směs nudlí a zeleniny a nakonec ozdobíme vajíčkem a plátkem nori.

Řetězák!

22. dubna 2008 v 21:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Kolikátého a kolik je? > 22.4.2008 ; 20:49
Co si pouštíš nejčastěji? > Soundtrack z Naruta, Naruta
No?...No?...No? > No co? Vajco!
Máš MSN? > Ne, protože mě s tím neobeznámili, co to je XD

Cannibals - Žáci mají první zkušenosti!

22. dubna 2008 v 13:59 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Takže jsem se dozvěděla predevčírem, že žáci 2x vyhráli, což pro mě bylo úplně super překvapení. Upřímně jsem si myslela, že to vůbec nedají, protože pod našim vedením (kdy většina patřila do T-ballu) to prohráli, i když nehráli vůbec špatně. Ovšem všechny talenty z T-ballu šly do žáků, což byla určitě velká podpora. Dále v kategorii žáci zůstali: Saša, Filip, Mara, David a Lukáš. Když už vyhráli 1. zápas, tak musí vyhrát vše! I když příští zápas je proti Ostravě, což bude poněkud těžší, ale hrajeme na domácím hřišti, tak zde bude úplně velikánská opora! Hlavně pro moje oblíbence! (Zrovna máme trenal, tak se budu na ně koukat :-P a řvát na ně huuuu) :o)
V sobotu se naši velmi "omlazení" žáci vydali na první zkušenosti do Olomouce na dvojzápas se Skokany. Měli jsme příležitost vidět postupně takřka všechny herní situace, které si žáci mohou zahrát.

V prvním zápase jsme ve vnitřním poli doplnili naše zkušené hráče z loňska o Davida na 3.mětě a Čendu na 2. metě, zadní pole vytvořili Ondra, Kamil a Matěj, po střídání se na tyto posty postavila i Šárka s Víťou.

Na pálce se nám dařilo až nečekaně dobře. Dařilo se jak nováčkům, tak především zkušeným oporám. Hned v úvodu se podařilo Markovi Chrastinovi "vystřelit" běžecký homerun, ke kterému pak ještě přidal několik dalších hitů, včetně dvoumetového. Nováčkům se celkem dobře dařilo získávat první metu, odpalem nebo zdarma. Velice úspěšně si všichni hráči vyzkoušeli krádež mety, včetně mety domácí, což nám zajistilo několik bodů.

V obraně jsme začínali na kopci s Markem Chrastinou, kterého skvěle doplňoval Saša Král na postu kečra. Markovi se postupně dařilo zpřesňovat nadhozy. První mety se skvělým způsobem zhostil Filip. Druhou a třetí metu, Čendu a Davida, řídil Lukáš na postu šorta. V obraně jsme měli možnost vidět jak spoustu chyb, které se nám postupně dařilo napravovat, tak i pěkných zákroků. Skvělým okamžikem obrany byl nádherně zahraný dvojaut, který se v této kategorii vidí jen velmi ojediněle. Skvělou útočnou hru podpořil na pálce Saša a především Filip krásným trojmetovým hitem. Je potřeba zmínit i taktiku soupeře, kdy nám Skokani zcela "vyřadil z boje" klíčového Lukáše, kterého pouštěli na první metu pouze na BB - bez odpalu - a to v obou zápasech! Těžko se nám hodnotí taktika soupeře, kdy při obsazených metách a dvou autech, raději dobrého pálkaře pouští na první metu za cenu pouze jediného bodu. Skokani, bylo či nebylo toto nakaučováno? Každopádně si naši kluci z toho musí vzít ponaučení. Klíčoví pálkaři nakonec byli Filip s Markem.

Druhý zápas byl plně v režii Lukáše na kopci a Filipa na kečrovi. V osvědčené sestavě z prvního zápasu se akorát kluci prohodili na jednotlivých postech. První metu dobře pohlídal Saša. K vidění bylo i mnoho strikeoutů Skokanů díky skvělé práci Lukáše na kopci. Podařilo se i obhazování mety se soupeřovým promáchnutím, na žáky fakt dobrý. Díky tomu Skokani úplně přestali pálit. Proto pro naše nováčky zadáky byl druhý zápas dost nudný a bylo vidět v zadním poli hodně nesoustředěnosti. Trhání pampelišek, sledování mraků či Víťovy taneční kreace bavily přítomné diváky. Obrana si úspěšně vyzkoušela hru třetího autu proti bodu. V závěrech obou zápasů si vyzkoušel hru na kopci i David. Další nelehkou zkouškou pro tým budou dva zápasy s Arrows Ostrava 26.4. v domácím prostředí.

Všem hráčům děkujeme za skvělý výsledek. Zvláštní poděkování patří paní Žváčkové, panu Czyžovi, Prosovi a všem rodičům, kteří nás v Olomouci skvěle podpořili děkujeme.
www.cannibals.wz.cz -> zdrojík :)

Budu psát novou fanfiction x)

18. dubna 2008 v 12:26 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Rozhodla jsem se, že zveřejním svoji fanfiction o mém nejoblíbenějším seriálu. Zatím jsem to řekla jenom Carolínce, Wawex a to je myslím vše.
Žít svůj sen!

Beatbox - Felix Zenger

7. dubna 2008 v 17:01 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Videa
Ten borec je pěkně mastnej, ne jenomže je skvělej je totiž i hodně hezkej :D ♥

Malle nuru - Blog velkého srdce!

5. dubna 2008 v 19:35 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Blog
Ahojky holky/kluci,
předem se omlouvám za reklamu, ale myslím si, že by se to mohlo někomu hodit a nebo by to mohlo někomu velmi pomoct. Záleží na tom, kdo jak na čem je.
Kamarádky mi poslaly odkaz na jejich nově založenou stránku, ve které pomáhají lidem, věští z karet, pracují s numerologii, pomáhají Vám při těžkých rozhodnutí apod. Ten nápad se mi velmi zalíbil, jelikož jsem pro, aby se takto pomáhalo lidem. Ne každý se vypovídá psychologovi apod. Tady to může být anonymně, je to na Vás.
Stránku založila Mellisë s Aranel :)
-> Prosím šiřte dál, kdo to bude šířit dál ať se ozve na jejich blog, můžete požádat i o spřátelení! :o)

Prababička...

4. dubna 2008 v 15:44 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
NE! Nesnáším Tě živote!
Promiň babičko... odpusť mi, neklej mne!
Gloomy Sunday... :(
Dne 4.4. 2007 zemřela, babičce volali 11:55. Já se to dozvěděla až teď.

Je mi 16 let :)

3. dubna 2008 v 7:24 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Tak je to přesně na den, hodinu a minutu! Před 16 lety jsem se narodila, sice poněkud (málem) tragicky, ale každej z té naší "milé" matičky vyletí jinak. Hold... Jsem vyjímka už od narození.
Je mi líto, že mýho porodníka srazili o velkých prázninech roku 2007 na kole, ale to sem asi nepatří. Každopádně děkuji za záchranu a děkuji za záchranu matičky, i když to nemuselo být! <- byl JOKE!
Jo, rostla jsem a rostla, až jsem narostla do těchto obřích rozměrů! :)
Tak přeji si - Hodně štěstí, zdraví a hodně lásky, ty moje malá Lucinko! ♥