Květen 2008

Koblížc! - Šumperská skupina :)

31. května 2008 v 16:36 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Skupiny
Tak jsem byla v pátek a sobotu na Bambiriádě a poprvé jsem slyšela naši šumperskou nádhernou kapelu, která se jmenuje Koblížc!.
Ti lidičky, kteří mě mají alespoň trošku rádi (a ti lidičky, kteří jsou zvědaví) nechť se podívají na jejich - www.bandzone.cz/koblizci a poslechnou si písničku - Nechej mě tak!
Tu písničku, má rád každej a já věřím, že i Vám padne do noty.
Když už se podíváte na to bandzone, tak byste si je mohli rovnou přidat do oblíbených (samozřejmě až po registraci).
Ukažte, že jste alespoň trošku vlastenci a fanděte jim :)
KOBLÍŽC!
Jinak Koblížci se skládají ze čtyř členů
zleva - Robin (bicí), Brandy (el. kytara), Gimmy (zpěv, baskytara), na polenici Pepan (zpěv, el. kytara)
Potom mi napište do komentářů, zda-li se Vám alespoň trošku zamlouvají. Mají fakt moc super písničky, pomůžeme jim to dotáhnout daleko, budeme jejich fanoušky... :) Šiřte dál, díky ♥

Myslíš srdcem?

18. května 2008 v 16:26 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Můj výsledek z testu: Myslíš srdcem?
Jak se zdá, ty jsi přímo sopka emocí. Ty myslíš srdcem takovou rychlostí, že se mozek později stačí jen divit a vzdychat. Emoce jsou dobrá věc, ale nechat je rozhodovat může být riskantní. Snaž se je trochu držet na uzdě a pustit ke slovu občas rozum. Pak se nestane, že se horko těžko dostáváš ze zašmodrchaných situací. Zejména na negativní pocity si dávej velký pozor. Při zlobě, z nenávisti lze udělat hrůzné blbosti. Budeš-li mít chuť po někom hodit talíř, rozmysli si to! V takových případech pusť ke slovu logiku. Na druhé straně schopnost silně prožívat pozitivní emoce z tebe dělá štastného člověka. Dovedeš plnými doušky pít lásku, radost a uspokojení? Těmito emocemi se klidně opíjej! Ty přece život dělají krásným. Kdo dovede tuto krásu vnímat, má velké štěstí. Tak se ho drž a hlavně...Hlavně oplácej toto štěstí stejnou mincí.
</3

ZaUMYVADLOVANÁ! </3 = <3

12. května 2008 v 19:37 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Je to tady, je to tady, heh... je to tady! <3
Saki alias Bibi je zaumydlovaná! (překlad: zamilovaná)
Abinka to s Dede tuším, že ví... Moje lásky, mě drží nad vodou.
Třeba k Vám nějaká přibyde, jsem furt smutná, ale zároveň šťastná...
Motýlky, znáte? Já jo, moc dobře...

Řetězák - 2

9. května 2008 v 11:06 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Zábava, vtipy, kravinky
KDYBYCH BYLA...
Princezna - Tak bych byla vážená a nikdo by si nedovolil proti mě nic říct.
Milionářka - Tak bych ty peníze rozhazovala chudým, nemocným, postiženým a hlavně bych si konečně založila svoji CHARITU!
Nesmrtelná - Tak bych se stala asi pedofilkou ne?
Slavná - Tak bych byla asi týden spokojená, protože ke slávě je potřeba nějakého úspěchu, což je pro mě jeden ze životních údělů. Chtěla bych být slavná, aspoň týden.

Článek k hovnu!

8. května 2008 v 19:43 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
O víkendu se mi moc mluvit nechce, protože dopadl, jak dopadl. I když nějaké info, by si jistě zasloužili mí drazí čtenáři. Abince, jsem skoro všechno řekla, tak je to dobré, že jsem se trochu vypovídala.
Chata skočnila v poměru - 6 dívek, 5 chlapců. Samozřejmě, že jsem musela uletět až k výšinám s jedním. No, ale nevadí, se stane, jsem mladá a jaro na mě působí. Ne, tak daleko to nezašlo, moje děvkovské já, řeklo NE, na což jsem velmi pyšná.
Když je žena nymfomanka, co má dělat? *Otázka na čtenáře*
Pondělí - Řekla jsem o úletu a o celé chatě, jak probíhala skoro celé třídě. Třída se smála a ti, co se nesmáli tiše záviděli.
Úterý - Pokračovala jsem o svém skvělém vyprávění, protože jsem skvělá vypravěčka. Oběd byl zajímavý, nesnědla sem ho celý. K večeru byl trénink, kde jsem se velmi snažila, ale ke konci nemohla, což už nebylo tak oceněno, takže se zapomnělo na moje výkony předtím. Mám něco s tříslem.
Středa - Bavila jsem se s nejlepším kamarádem Vojtou, že jsem se asi zamilovala. Smál se, nedivím se. Na tréninku jsem válela, totální borka, nadhozy mi šly, jako po másle. Natažené tříslo bolí.
Čtvrtek - Dnes je svátek, ráno uklidím a vydám se na baseballové hřiště. Kadeti hrají. Hanes je catcher, vypadá v tom, jako největší kunda. Šimi je na nadhozu a úplně tak ladně nadhazuje, brácha - Stejk je borec, Šmoldík hlídá 3. metu a nejlepší borec! Zbytek moc nezájem. Prohráli jsme oba dva zápasy.
Nudím se, píšu si s Nelčou, přemýšlím o tom, že si zašiju díru a vyrvu srdce.
Zamítnuto x)

Život je pech, tak se na něj vyser!

2. května 2008 v 20:24 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Dnešek, jak už bylo asi 150x řečeno, byl úžasný den, kdyby...
Slovíčko "kdyby" pošlu i s mákem do prdele!
Jsem si nebarvila hlavu, což bylo ok. Dobravila jsem odrosty, což bylo bezva. Napadlo mě, že bych do toho mohla zase hodit trošku růžové, jistě - skvělý nápad. Tak jsem si nabarvila trochu ofinu a asi 3 pramínky růžový si udělala. Samozřejmě mě matka hned řekla, že je ta růžová hrozná, což já nemůžu slyšet (něco na můj zjev), protože se mi vždycky zpustí úzkost z mého bříška. Bohužel...
Teď tady sedím u článku, pročítám si brožurku, co mám dělat, když mě přepadne úzkost a jsem dosti v prdeli.
Ta kráva mi snad chce zase udělat bloky, nebo já už vážně nevím!
Jen mi je udělej, stejnak mi celej život kazíš, tak proč to nedělat i nadále, hm?
Mimochodem ANGELKA jich porodila nakonec 8, těch Osmáčků, ale žije jich (klepu) bohužel jenom 7, jedno se udusilo. Jsi šikovná Angelko, miluji Tě! V pondělí dodám fotky!

Miminka - by Angelka

2. května 2008 v 10:41 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Dneska - jak už jsem říkala - je významný den, ne jenomže se narodila Natálka, ale Angelce se narodili 3 miminka.
Celej večer byla taková zvláštní a moje skvělá intuice poznala, že to brzy bude. Ráno jsem slyšela pískání, ale zvláštní pískání. "Miminka..!"vykřikla jsem a utíkala k Angelčiné kleci, kde jsem viděla Angelku s Elinkou, jak sedí na miminkách. Elinku jsem dala za Ládíčkem a věnovala jsem se Angelce. Spravila jsem jí pelíšek, když v tom jsem si všimla, že jedno miminko je úplně tuhé - mrtvé. Začala jsem plakat a chtělo ho dát pryč, ale řekla jsem si, že ho ta Angelce ještě nechám, ať se s ním rozloučí. Po hodině (kde jsem byla s tátou v obchodě) jsem chtěla to mrtvé miminko dát pryč, jenomže - ouha. Ono začalo pískat a kopat nožičkama. Byla jsem úplně v šoku a šťastná. Aspoň vím, jaké bude mít jméno - Šťístko :) A ty další dva jsou zatím ok!
Bohužel je tu jedna nemolá věc, miminka asi zemřou, protože nejsou donošená. Angelka má v sobě ještě pár miminek, ty buď donosí a nebo prostě zemřou. Budu muset zajít na veterinu.
Chudinka Angelka, ale je moc šikovná a zlatá. S miminkama ji pomáhám a nechce, aby nikdo k ní chodil, ale jak jí šáhnu na miminko, tak ho potom trestá, tak to nesmím dělat, ale já jsem jí to miminko jenom podávala. Miluji je, moje andělíčky...