Říjen 2008

Truth will out? - Zdrcující minulost! 3.díl

26. října 2008 v 16:34 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Truth will out?
To, co mi řekl Thomas je nádherný, ale mně to ubližuje, když vím co všechno je schopný pro mě udělat. Vím, že ho zklamu, že mu jednou zlomím srdce. Ale nemůžu dopustit, aby se mu něco stalo.


Truth will out? - Slzy lásky - 2.díl

25. října 2008 v 23:03 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Truth will out?
Je tu další díl. A s ním je dole anketa, tak hlasujte. :)

Truth will out? - Samá bukva! 1. díl

19. října 2008 v 15:24 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Truth will out?
"Dvojitou whisky!"řekne Thomas. "Mladíku, osmnáct bylo?!"zeptá se prsatá servírka. "Co myslíte?!"zeptá se Thomas a snaží se udělat neodolatelné oči. "Thomasi, možná bys…!"chci něco navrhnout, ale Thomas mě spraží: "Eliz, teďka ne…!"řekne Thomas. "Já si dám americkou limonádu!"řeknu nafučeně a zarazím se do sedačky, ale ta servírka mě ignoruje. "Myslím, že ti bude tak 16 chlapče!"řekne servírka Thomasovi, to ho napruží a nakloní se na něho, div že ji nevypadnou prsa. "Myslíte?!"řekne Thomas zvláštním tónem. "Nemyslím, Vaši občanku, prosím…!"začne naléhat servírka. Thomas si stoupne a pošeptá servírce do ucha: "Dívejte, buď mi tu whisky dáte po dobrým a nebo mi ji dáte stejnak!"řekne Thomas milým hlasem. "Borci, kdo co chce?!"zeptá se Bill. "Pivo, pivo, vodku s džusem… a já si dám dvojitou whisky!"dokončí Thomas a pěkně se usměje. "Pánové, mladším 18cti let nenaléváme alkoholické nápoje!"řekne ta protivná prsatá servírka. "Ho,ho,ho… dámo! Mně už 18 je a objednávám to všechno na sebe! Takže… Budete na mě ještě dlouho čučet?!A nebo půjdeme spolu za roh?"řekne Bill a tváří se jako pán tvorstva. "A nebo máme jít někam jinam?!"dodá Colinne povýšeneckým tónem.

Pár slov... o lásce!

14. října 2008 v 20:56 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Citáty
Miluji, můj ubohý příteli -
a svět má náhle smysl,
život má náhle smysl,
i smrt bude míti smysl...
Láska se ptá přátelství: "Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím."

Skoro každá ženská se předtím, než jde s mužem do postele, ptá: "Co z toho budu mít, když se s ním vyspím? Bude mne milovat? Zůstane se mnou ve stáří a budeme spolu sypat housky vrabcům? Chtěla bych s ním mít dítě?" Měly bychom přestat spekulovat, předpokládat a doufat. Měly bychom pochopit, že on třeba nezůstane. Že s největší pravděpodobností to bude jen pár hezkých minut a dobrý spánek v noci.

Každá veselá láska je smutná, neboť láska je jako celý svět - je sice hořká, ale sladce chutná.
Ten, kdo opravdově miluje, skoro nikdy nepozná, kdy ho ten druhý milovat přestal.

Je nejstrašnější v životě, že člověk může sama sebe nejvíce milovat a nemít k sobě ani špetky úcty.

Truth will out? - postavy

3. října 2008 v 20:26 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Truth will out?
Skoro celý příběh se odehrává v malém městečku Brighton, který leží jižně nedaleko Londýna.


Jméno: THOMAS WINTERS


Věk: 17 let
Povaha: Cholerik, realista, sangvinik, občas věci vidí jinak, než doopravdy jsou, je přátelský, hodný a hlavně citlivý. Miluje své věci nadevše (svoji holku, kamarády, svoje věci) Všichni ho mají rádi.
Postava: Thomas žije v Brightonu od narození. Když byl mladší, tak byl problémové dítě. Kouřil, chlastal, dělal průsery ve škole, dostal se do jedné brightonské party. Jeho matka nevěděla, co si s ním má počít a chtěla ho poslat na školu do Oxfordu, ale než stačila cokoli udělat - Thomas se změnil. Do jeho života vstoupila dívka - Eliza Gellar. Thomas měl dvě možnosti - parta x Eliza. Rozhodoval se dlouho, přemýšlel, zda-li má zahodit vše, co zažil a nebo má zahodit tak úžasnou dívku. Rozhodl se pro Elisu. Jeho nejlepší kamarád Colinne, který rovněž patřil do party ihned z ní odešel. Ovšem člověk se nezmění ze dne na den a Thomas si založil svoji partu. Nebyl to pouliční gang, byla to parta, kterou všechny holky a kluci na škole repektovali, milovali a chtěli do ní patřit… Thomas se zdá být šťastný.
Oblíbená věta: "Cože? To jsem vážně řekl?!"Jméno: COLINNE (Prostě Cool Colinne)

Věk: 17 let

Povaha: Blázen, extrovert, sangvinik, hloupý, přátelský. Miluje módu a děvčata. Věří v ufony.

Postava: Colinne, stejně jako Thomas, žije v Brightonu od narození. Vždy byl Thomasovou oporou a nikdy ho v ničem nenechal. Od svých 14. let přemýšlí, proč je na tomto světě. Je mu jedno, co se mu stane, ale na své přátelé nedá dopustit. Pokud někdo hází špínu na jeho přátelé vezme to na sebe a stane se vždy terčem, jak posměchu, tak šikany apod. Jeho rodiče jsou hodně bohatí, a proto má vše na co si vzpomene. Neví, co to znamená milovat.
Oblíbená věta: "Prosím, moc Tě prosím, když mi to prodáš, tak ti jich koupím takových deset!"
Jméno: BILL HOVE alias Billík

Věk: 18 let

Postava: Exhibouš, extrovert, šampónek, egoista, přátelský, narcista. Má rád módu a nejvíc miluje holky.
Postava: S Colinnem a Thomasem se zná odmalička, ale připojil se k nim, až přišel do školy se fialovou mikinou FALLEN. Colinne se z té mikiny málem zbláznil, chtěl ji prostě mít a tak se začal s Billem bavit. Zjistil, že je to v pohodě týpek a že je mu hodně podobný, kromě toho, že miluje sám sebe. Seznámil ho s Thomasem a tím se stal právoplatným členek grupy. *Colinne z Billa tu mikinu vyškemral asi po třech dnech*
Oblíbená věta: "Co na mě čučíš, jak hovno z keře?!"


Jméno: FRANKLIN KEYMER říká si FREMO

Věk: 16,5 let

Povaha: Emo. Na veřejnosti se snaží vystupovat zamlkle, smutně apod. Ve skutečnosti je to šílenec, který by pořád něco podnikal.
Postava: Je s Billem nejlepší kamarád, a proto se okamžitě dostal do jejich party. Neustále nabaluje holky, na svoji tichost, nevinnost, bohužel se mu to nikdy nepodaří, protože tam buď vtrhne Colinne a nebo Bill a pronesou nějakou hlášku, po které se dívka zvedne a odejde. Bill je šílený smolař ohledně dívek.
Oblíbená věta: "A když jsem byl malý, můj bratr, ten bratr, který mě šikanoval, tak ten… zemřel!" - po té se rozbrečí.

"Až mi bude 18náct, tak…!"
Jméno: JAY WINTERS

Věk: 18 let
Povaha: Milý, introvert, přátelský. Miluje korálky! :o) - občas se oblíká do dívčí módy.

Postava: Bratranec Thomase, tudíž byl hned od začátku členem party. Hodně si rozumí s Collinem, protože si připadají stejní. Chce být veterinář.
Oblíbená věta: "To je jedno. Není? Když je to skoro to samý, ne?!"
Jméno: MANDY GRAVES

Věk: 19 let

Povaha: Drzá, drsňačka. Jinak milá, přátelská (jak na koho)…

Postava: Mandy je hodně dobrá kamarádka s Jayem a její nejlepší a také jedinou ženskou přítelkyní je Elisa. Mandy patřila do dřívější party, do které patřil Thomas s Collinem, ale ta se po odchodu Thomase rozpadla. Mandy je punkerka a anarchistka, nic neuznává. Dříve hodně fetovala, teď už nefetuje jenom hulí.

Oblíbená věta: "…ty zabíjíš!"

Jméno: ELIZA GELLAR

Věk: asi 17

Povaha: Milá, přátelská, introvert, občas pesimistická, chytrá, citlivá. Miluje "tento" život, ve kterém je Thomas + jeho parta a Mandy.

Postava: Eliza se přistěhovala do Brightonu asi před 2 lety. Na začátku vůbec nezapadala mezi ostatní vrstevníky. Všichni kluci z ní byli uneseni, ale ona vůbec neměla zájem, dokud nenarazila na Thomase. Byla to láska na první pohled. Eliza se nejdříve vztahu a citům bránila, ale nakonec se tomu poddala. Neustále žije ve strachu. Ti, co znají Elizu říkají, že je velice milá a přátelská, ale že něco tají, něco skrývá - mají pravdu. A co? To se dozvíte…

Oblíbená věta: "Dívá se na mě? Sledují mě?"


AnGell - Pokračování příště, snad se zatím líbí. Tak se vyjádřete! :o)

MČR ml. kadetů v Šumperku - 26. - 28.9. 2008!

2. října 2008 v 10:47 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Na přání
Mám pro Vás žhavé news. (Teda spíš pro příznivce baseballu)
---> Od 26. - 28.9. bylo u nás na baseballovém hřišti MČR ml. kadetů. Což bylo asi tak 5x lepší než ČBP, který se u nás konalo v červnu.
Přijelo k nám 7 nejlepších týmu z ČR a náš klub byl 8. tým, neprobojovali se (protože celý rok nehráli), ale zápasili protože jsme byli pořadatelé. Ty tři dny byli hrozně moc super, byla jsem s lidma, kteý mám fakt moc ráda a hlavně jsem viděla super baseballové akce.
Samozřejmě jako minule jsme fandili - Altron Krč Praha, ale když se měli utkat s Arrows Ostrava, tak jsem fandila Arrowsákům. Bohužel, Arrows, prohráli a tak se nemohli utkat o 1.-2. místo.
Naši to samozřejmě projeli, ale hráli hodně dobře, na to, že měli jenom 2 tréninky před MČR a ke všemu prohráli skoro vždycky o 1-2 body, což vůbec není špatné.
Pořadí na MČR -> 1. místo - Altron Krč (Praha)
..............................2. místo - Kotlářka (Praha)
..............................3. místo - Arrows (Ostrava)
..............................4. místo - Draci (Brno)
..............................5. místo - Nuclears (Třebíč)
..............................6. místo - Skokani (Olomouc)
..............................7. místo - Olympia (Blansko)
..............................8. místo - Cannibals (Šumperk)
Doufám, že uvidím takovýchto více akcí.
--> Pokud nepostavíme tým, tak půjdu asi k někomu hostováát :D
--> Miluji baseball, milují ho! ♥
Víte, konečně jsem našla tu pravou lásku. Lásku, která mě nikdy neopustí. Teďka to bude naopak, když ji přestanu milovat, tak ji opustím já. :)
Vím, tohle Vás asi totálně nezajímalo, ale pro mě to byli neskutečné tři dny, kdy jsem byla non stop happy, i když jsem chvilku měla blbou náladu. ♥
P.S. - nejlepší pálkař - Michael Vykoukal (Arrows)
- nejlepší nadhoz - Viktor Šmídt (Altron- Krč)
- nejužitečnější hráč - Ivan Aubrecht (Kotlářka)
Peace .o! AnGell

Naruto - Usami se vrací - Sakura a Sasuke 4.

1. října 2008 v 12:31 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Naruto - Usami se vrací!
"Ten den nezačal moc hezky, během odpoledne se Naruto se Sasukem málem zabili, nebo by zabili mě, kdyby nás Kakashi nezachránil. Sasuke-kun použil proti Narutovi Chidori (Tisíc ptáků) a Naruto-kun použil proti Sasukemu - Rasengan. Měla jsem smrt v očích, byla jsem naprosto v šoku. Po chvíli jsem se rozplakala, ani jsem pořádně nevěděla hlavní důvod, protože jich bylo tolik. Pravila jsem, Kakashi sensei, ale kvůli mým zvlykům jsem nedokázala pokračovat dál. Kakashi se zeptal: Kam zmizela týmová práce? A potom si začal povídat s Jirayou. Nakonec seskočil z boileru napuštěným vodou a řekl: "Sakuro, vše bude ok. Bude to jako za starých časů. Zatím se měj." A odběhl kamsi pryč, v duchu jsem mu poděkovala, že mě alespoň na malou chvíli uklidnil.