Listopad 2008

Naparuju se, protože...

29. listopadu 2008 v 22:41 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
jsem vyhrála post: Nejpoctivější borka

No, dobře, když už jsem nějaký hodnocení čekala po té dlouhé, a tak nudné sezóně čekala, tak jsem opravdu nečekala - nejpoctivější borku.

Myslela jsem, že dostanu třeba - Nejužitečnější hráč nebo tak, ale toto... No, páni!

Kačenka byla - Skokan roku, což jsme taky čuměli, ale když jsem se na to podívala objektivně, tak je pravda, že ona začal z úplné nuly a velmi se zlepšila.

Ale to pořád nevysvětluje, proč jsem nepoctivější borka, co?

Hm, sama to nevím... Jo - možná moje asi hm 99.9% účast na trénicích?

Ale to nedělá ze mě nejpoctivější borku!

Chci být něco spojená s baseballem a ne s borkou! Lidi, já chci jinej kluub


Nemoc je jistá...

26. listopadu 2008 v 21:13 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Tak fajn. Toto zdravotnictví je opravdu nejlepší.

Truth will out? - Nové zprávy z podsvětí! - 6.díl

26. listopadu 2008 v 20:04 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Truth will out?
Tak další díl je tady, omlouvám se za spoždění, ale přece jenom je tady. Doufám, že povídka ocení alespoň jeden komentář :) Děkuji!


Prosba na desingové kutili ;)

25. listopadu 2008 v 19:33 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Blog
Zdravím,
jelikož jsem "amatér" na vytváření krásných desingů, mám na Vás prosbu.
Neznáte někoho, kdo by byl ochoten udělat mi vzhled podle jeho představ, ale aby se k němu hodila doména - www.nicota.blog.cz
A nebo takto, vyzývám Vás mi drazí navštěvníci - pořiďte mi desing

Bůh Vám to oplatí na dětech ;) peace


Nemocná, snad ne vážně...

19. listopadu 2008 v 18:16 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Už zase začalo moje velké období nemoci. Doufám, že zítřejší testy dopadnou dobře.

Prosím, držte pěsti.

Peace ♥


Mužské IQ!

17. listopadu 2008 v 12:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Animačky
Toto může napadnout jenom chlapa!

Po dlouhé době...

16. listopadu 2008 v 19:06 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Po dlouhé době jsem si dělala v počítači pořádek, z dokumentů jsem to házela na plochu, potom naopak, potom třídila a pořád takto dokola. Našla jsem pár velmi cenných složek, které nikdy nesmažu. Ty složky jsou pro mě více než 1 000 000 korun na mém účtě (kdyby tam ten milion byl).
Našla jsem fotku člověka, ba ne anděla? Který se mě snažil změnit, abych nedopadla třeba tak jako ona. Abych dopadla líp, abych neokusila to ono záhadné dno. Sklápla mi první slzička...
Děkuji Nice nymp...

Našla jsem celou složku nahrávek od Camayi. Další člověk, který byl mým vzorem. Učila mě psát a žít. Pustila jsem si její nahrávku číslo - 065. Ta nahrávka nemá jméno, jednou jsem o ni psala na jednom ze svých blogů. Tu nahrávku miluji. Skápla mi druhá slzička...
Děkuji Camayo...

A nakonec jsem našla hrozně moc fotek lidí, kteří mi kdy pomohli, psali si semnou, uznali mě nebo jen tak stáli o můj názor. Stáli o mě. Patří tam neskutečná škála lidí, kterým patří velké dík. Nerada bych na někoho zapomněla, ale přesto ty nejdůležitější vyjmenuji. NathusQo, Abinko, Lillinko, Nicolco, Dede, Carolco, Aryanne, Martinko, Monny, Barčis... je vás moc. Skápne mi třetí slzička...
Děkuji Vám andílci...

Bez Vás bych nebyla tím čím jsem.

AnGell


* Chci zase všechno zpátky...

Díky Nici, že mi věříš... moc to pro mě znamená.

Omlouvám se Natálko, že jsem se tam o tobě zapomněla zmínit, ale ty víš, že patříš mezi ty nejvíce důležité. Si moje Nathy, moje twin Nici ♥

Mrtvý anděl

15. listopadu 2008 v 12:12 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Můj velmi oblíbený anděl...
Mtrvý anděl...

I ♥ SEX!

13. listopadu 2008 v 12:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Animačky
I ♥ SEX!

... and you? :-)

Truth will out? - Mámina lež - 5. díl

12. listopadu 2008 v 15:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Truth will out?
Otevře pan Gellar. "Dobrý den, tedy večer, pane Gellare je - Myslel jsem, že má být Eliz u tebe doma?!"přeruší mě pan Gellar a podívá se na mě vyděšeně. "Ano, to je, ale potřebuji mluvit s paní Gellarovou!"řeknu a pan Gellar se na mě zvláštně podívá. "Stalo se něco?"vyjede na mě pan Gellar. "Ne, to ani ne, jen jsem si chtěl s ní promluvit!"řeknu nejistě. "Dobře, Marto, je tady Thomas a chce s tebou mluvit!"zakřičí pan Gellar a odejde.

Brazilské jméno :-)

11. listopadu 2008 v 15:03 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Names ...
Na této adrese si můžete zjistit Vaše SEXY BRAZILSKÉ JMÉNO! :-*
Moje jméno je -> Soraia Montenegro

Napalm Death - Biografie

10. listopadu 2008 v 10:10 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Skupiny
NAPALM DEATH
Nick Bullen a jeho přátelé založili Napalm Death v Birminghamu(UK) kolem roku 1981-1982. Jejich první legendární album ''Scum'' vydali v roce 1986. Toto album nahrávali na první stranu kazety ve složení Mick Harris (bicí, později kapela Scorn), Nick Bullen (baskytara,zpěv později také Scorn) Justin Broadrick (kytara). Během jednoho jejich koncertu mu však bylo nabídnuto místo bubeníka v kapele Head of David a Justin opustil Napalm Death.Nyní hraje s kapelou Godflesh. A na druhou stranu kazety: Mick Harris stále na bicí, Bill Steer (kytara, nyni Carcass), Jim Whitely (baskytara,zpěv), and Lee Dorrian (zpěv) (nyní hlavní zpěvák Cathedral).
Po vydání alba Scum jede kapela v roce 1987 na své první turné. Dočkali se taky pár změn, Shane Embury vyměnil Jima na postu basisty a taky nahráli dvě věci na kompilaci John Peels Sessions, ''North Atlantic Noise Attack'' a ''Pathological'' a k tomu ještě nahráli split s kapelou SOB. V srpnu 1989 vydali LP ''From Enslavement to Obliteration'', který má 54 písniček. Poté vydávají 6písničkový 12'' zvaný ''Mentally Murdered''.
V červenci '89 vyjeli na vysocé úspěšné turné po Japonsku. Avšak kvůli vysokým nákladům nemohli vydát slibovaný split. Bill Steer a Lee Dorrian s kapelou končí. Oba se věnují novým projektům, Bill kapele Carcass a Lee kapele Cathedral. Mark Greenway(ex-Benediction) se stává novým zpěvákem kapely a Jesse Pintado z kapely Terrorizer Came se ujímá kytary.
Napalm Death jede na European Grindcrusher turné s kapelami Carcass, Bolt thrower a Morbid Angel.The band jumped on the European Grindcrusher tour s kapelami Carcass, Bolt Thrower and Morbid Angel, odehrávají svůj první koncert v Americe v městě New York. Postu druhého kytaristy se ujímá Mick Harrris (zakladatel Righteous pigs) Nahrávají LP ''The Harmony Corruption'' ve studiu Morrisound na Floridě. Píseň ''Suffer in the children'' vydávají taky na 7'' a 12'' a mění označení svého stylu na Death Metal Kinda' Style. Album je velice úspěšné avšak kapela nemá ráda jednoduchou hudbu ve stylu ''Harmony Corruption''' a rozváže spolupráci se Scottem Burnsem. Po dalším turné nahrává kapela v malém studiu v Birminghamu další LP s novýma písněma zvané ''Mass Appeal Madness''
Mick Harris, jediný původní člen kapely, který ještě pamatoval album ''Scum'' odchází roku '92 z Napalm Death a přidává se k ambient dub kinda' kapele Scorn. Na jeho místo jde Danny Herrera. Napalm Death jede na své amerciké tour se Sepulturou, Sick of it all a Sacred Riech. Pak si udělají výlet do Ruska pro 14000 posluchačů.
Poté se vracejí do studia a nahrávají (mé oblíbené pozn. webm.) album "Utopia Banished". A světlo světa spatřil 3písničková 12'' nahrávka s názvem ''The worlds Keeps Turning''. Společně s americkou kapelou Obituary a švédskou death metalovou bandou Dismember vyjíždějí na turné po Evropě s názvem ''Campaign For MUsical Destruction'' Hrají v Bergslags rocken in Fagersta, ve Švédsku. Pokračují své turné po USA s kapelami Carcass, Brutal Truth a Cathedral. V roce 1993 vydávají kompilaci "Death By Manipulation".
Poté hrají v Jižní Africe s kapelou Highly Charged Atmosphere. Napalm Death se rozhodli hrát cover (!) od Dead Kennedy's "Nazi Punks Fuck Off" který taký vydali a 7''. Výtěžek šel na konto Anti-Nacistických organizací.
Po těžké práci ve studiu vydávají v roce 1994 album "Fear Emptiness Despair". Napalm Death taky nahrál ''Diatribes'' a mini LP s názvem ''Greed killing''. Po několika turné vydali CD nazvané ''Breed to breathe'' na kterém bylo také video. Po vydání CD ''Inside the torn appart'' odchází Barney roku 1997 do kapely Extreme Noise Terror. A Phil Vane z kapely Extreme Noise terror se stává zpěvákem Napalm Death. Kvůli vydání jedné nahrávky s Extreme Noise Terror se Barey vrací zpátky do Napalm death. Další CD "Words from the exit wound", vychází roku 1998.
Poté ještě vydali miniLP ''Leaders not followers'' (1999) a album ''Enemy of the Music Business'' (2000), dále pak album ''Order of the leech'' (2002) a druhou část ''Leaders not followers'' v roce 2004. Nyní hrajou ve složení Mitch Harris(kytara), Marc 'Barney' Greenway(zpěv), Shane Embury(basa), Danny Herrera(bicí) a roku 2005 vydali album ''THE CODE IS RED ... LONG LIVE THE CODE'' !!!!!!!

Super hra!

9. listopadu 2008 v 12:13 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Zábava, vtipy, kravinky
Něco pro sportovce.

Máte rádi tenis?

Řetězák, dost dlouhej, ale dost dobrej :)

8. listopadu 2008 v 19:02 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
  • Photobucket - Video and Image HostingO MNĚ:
  • 1.Tvé jméno?
  • Lucie
  • 2.Kdy ses narodila?
  • 3.dubna 1992
  • 3.Kolik měříš?
  • 165 cm

Smradlavé nohy...

8. listopadu 2008 v 12:10 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Obrázky
Jak poznáte, že Vám opravdu hodně smrdí nohy?

Právo na život (Potrat a porod)

7. listopadu 2008 v 22:08 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Zdrawím,
právě jsem se koukala k ABI=) na blog a zaujal mě článek - Potrat a porod.
Ano, je to věc, o které se mluví, a kterou lidé dělají.

Potrat - Nejubožejší věc na světě, nikdo totiž nemá právo jen tak vzít někomu život. Potrat, pche... už jen z toho slova se mi dělá špatně. Nepochopím, že člověk, na kterém mi hodně záleželo to podstoupil - jo dohnal ji k tomu její přítel, ale ona to udělat nemusela. To není povinnost, to není nic, jen čistej humus. Vím, že ani teďka není dobrá máma, ale jsem ráda, že má to, co má. Nikdy nechci, aby někdo z mých známých (přátel), rodiny šel na potrat. Udělám všechno pro to, abych to maličký mohla adoptovat, až to "ta maminka" donosí. Vím, zní to, jakobych procházela růžovou zahradou, ale já vím, že to tak není. Jen toto nechápu, nechápu matky, který vezmou tak maličkýmu "tvorečkovi" právo na život.

Porod -
- Mé dětské přání bylo - Já budu mít 100 dětí. Dobře, no... Odendáme tu jednu nulu, ok budu jich mít 10!
- Mé současné přání, mít velkou rodinu. A hlavně nerodit. Já totiž podstoupím "císařský řez", takže budu mít malý císařata. A nebo všechny děti adoptuji, abych nemusela rodit, protože před porodem mám respekt. Nechápu, jak někdo může porodit normálně 4 kg dítě. No, jasný, někdy se rozthne matka sama, ale někdy ji nastřihnou, což je opravdu super. No, a potom ji v závěru zašijou, což je ještě víc super. Je mi z toho blivno. Ale zase je to určitě nádherná věc, když z Vás vytáhnout tak malinkýho človíčka a on začne hrozně moc řvát.

Tady jsem u ní našla odkazy:
POTRAT - Tohle bych doporučovala pustit těm ženám, co chtějí jít na potrat.
POROD - Zde si můžete vybrat hned z několik videí.

P.S. - Víte, až já budu rodit (když už budu rodit), tak se stane hned několik věcí. Nejprve se dole rozthnu, potom mi tím tlakem, co tlačím vyletí oko. Nakonec zjistím, že čekám nějaký monster a že je mi to hodně podobný, nakonec mě budou chtít zašít, ale zašijou mě celou. Atd... atd...

Jo, takto vidím svoji budoucnost :-D Poslední odstaveček měl být pojat humorně :)

P.S.S. Jo, ABI, do vody to bolí ještě víc než normálně sice je to pro dítě dobrý, ale zkus si dát na krvavou ránu vodu a uvidíš, co ucítíš :)

Na co myslí muži a na co ženy?

7. listopadu 2008 v 12:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Obrázky
Tento obrázek to naprosto vystihl :)

Animačka - Kravička!

6. listopadu 2008 v 19:56 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Animačky

Bůůůů :)

Truth will out? - Colinnův nápad! 4.díl

5. listopadu 2008 v 15:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Truth will out?
Další díl je tady. Děkuji za ohlasy :o)