Our promises - 3.díl

22. prosince 2008 v 23:19 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Our promises
Je tady další díl mojí FF, tak přeji příjemné čtení!

"Ahoj zlato, tak si mi koupila, to CD?"řekne kdosi a dá mi pusu na tvář.

Mezitím vypráví Kevin
"Co se to tam vzadu děje?!"zeptá se mě majitel po tom, co doběhnu rychle k pokladně.
"Nic, jen jsme zkoušeli pár kytar! Super, dobře to válí! Řeknu Vám, že tohle je ten nejlepší obchod, kde jsme zatím byli."povídám, ale na to mi majitel asi neskočí. "Víte, mohl bych se zmínit o Vašem obchodě v nějakém časopisu, určitě by to zvedlo prodej!"navrhnu a zaculím se. "Jdu to dozadu omrknout! Vy jste nějakej novinář nebo co? Takový malý ucho, se mi nějak nezdá!"povídá majitel a chce jít pryč. "Nee, to ne. Víte, znáte skupinu Jonas brothers? Tak já jsem Kevin, jeden z nich!"řeknu (celkem hrdě), protože nevím, co mám už říct, aby nešel dozadu se podívat na tu spoušť, co jsme tam udělali. "To by mohl říct každej!"odpoví majitel. "Podívejte se na internet! Nebo…. dívejte na tuto kartičku!"řeknu a vytáhnu kartičku s naší fotkou. Majitel se dívá na fotku a zřejmě přemýšlí. "No, to budeš asi vážně ty. Myslím, že bychom se mohli nějak domluvit."změní najednou názor, ten majitel. "Dcera je vaše velká fanynka. Mohl bych si tu kartičku nechat? A podepíšeš se tam?"zeptá se mě majitel a já kývnu. Za chvíli se objeví vedle mě ta blondýna, co jsme ji zkoumali tetování. Akorát je nějaká rozhozená, vypadá na to, že chce okamžitě vypadnout. Zaplatí a jde pryč. Já si ještě chvíli povídám s majitelem o blbostech, a potom se rozhodnu jít ke klukům. Když venku uvidím, že u té blondsky oxiduje nějakej divnej chlap. Vyjdu ven a začnu je poslouchat o čem se baví. Ha, ta lež o tom přítelovi, no to ji určitě sežral. (ironie) Potom ji chytne za ruku a ona na něho začne křičet, přijde mi ji trošku líto a tak jdu směrem k jejímu autu. "Ahoj zlato, tak si mi koupila to CD?!"zeptám se ji a dám ji na tvář pusu. Ten chlap a ta blondýna na mě čučí jak dvě sovy akorát ta blondýna k tomu čučení mrká jako panenka. Po chvíli to té blondsce asi docvakne. "Ehm…Jo, koupila, tady ho máš!"řekne a dá mi ho do ruky. "Děje se tady něco?! Proč je u tebe ten chlap?!"zeptám se té blondýny. "Nevím co chce, ale obtěžuje mě!"řekne a konečně vyprostí svoji ruku z jeho sevření. "Myslím, že bych měl jít!"řekne ten úchyl a rychlým krokem jde pryč.

Vypráví Natalie
Vůbec nechápu, co to má být. Jediný, co vím, tak je, že jsem právě dostala pusu a že ten kluk, co mi tu pusu dal je Kevin Jonas. Po chvíli mi to secvakne. Nakonec ten úchylák odkráčí a já si oddychnu.

"Děkuji ti moc! To bych nečekala, jo… já jsem Natalie!"řeknu a podám mu ruku. "Není zač, Kevin!"řekne a stiskne mi ruku. "Jo to už bohužel vím…!"řeknu a opřu se o auto. "Heh…To se ti stává často, že tě lidi takhle učumujou nebo obtěžujou?!"zeptá se mě Kevin a zvláštně se zaculí. "No, po pravdě… celkem jo. Hlavně v takových těch, méně vábných ulicích, kde jsou těžká individua!"řeknu a usměju se. "Aha, to je dobrej život!"řekne a usměje se. "Jo, taky si myslím!"pípnu. Ironie nadevše. "Asi bych měl jít za klukama!"řekne Kevin a já kývnu. "Jo, tak se měj. Já si vlezu do auta a zamknu se!"řeknu a mávnu mu. "Ty, Natalie… dáš mi to.. no číslo?!"zeptá se mě Kevin a já na něho vytřeštím oči. "Číslo?"nechápu. "Číslo na mobil. Máš mobil?!"zeptá se mě Kevin a já se uchechtnu. "Jistěže mám mobil. Počkej… *********!"řeknu a usměju se. "Tak už opravdu ahoj, Natalie!"řekne Kevin a já mu zamávám.
Dnešní den je opravdu maxi divný. Jo, normálně se mi stávají tyto věci. Ano, skoro každý den mám velkej trapas, ale i přesto tento den je maxi divnej. Tak mě napadá jediná věc, proč se to pořád děje jenom mně? Nedokážu si představit, že někdo jiný než já, při předávání ceny Emmy spadne na podium a jen taktak se mu nerozbije ta soška. Jasný, tohle se děje asi jenom mně. Ke všemu ten záběr opakují další den v pořadu - Dobré ráno, Ameriko! Myslím, že bych se měla odstěhovat na Himaláje, možná by stačil Nový Zéland.

Vypráví Joe
"CO TO BYLO?"vyjedu na Nicka. "Joe, tomuhle se říká ženská!"poučí mě velmi chytře Nick. "To mi došlo. Už vím, proč hurikány, a tak se jmenujou podle ženských!"řeknu a oddychnu si. "To si zjistil až teď?"zeptá se mě Nick. "No, bral jsem to podle mámy!"odpovím a zvednu tu kytaru za sebou. "Ber to tak, že tenhle trapas se ti ještě nestal. Třeba o tom nebude psát ani do žádnýho bulváru. A navíc, asi by ji stejnak nikdo nevěřil! Vlastně… pokud to řekne bulváru, tak to bude na přední straně. A potom jenom doufej, že tady nejsou kamery!"povídá Nick a já nad tím vším jenom vzdychnu. "Už se nikdy nevsázím!"řeknu naštvaně a začnu zvedat kytary. "Kluci, my Vám pomůžeme…!"ozve se za náma a Nick kývne.

AnGell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama