Our promises - 4.díl

23. prosince 2008 v 11:49 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Our promises
Proč jméno Natalie?
Protože tohle je pro mě jedno z nejdůležitějších jmen a hlavně toto jméno nosí člověk, na němž mi hrozně moc záleží.

*spoiler - bude tam čím dál tím více postav...

Vypráví Kevin
Tak jsem se seznámil s tou blondýnou, která se jmenuje Natalie. Zahrál jsem si na gentlemana a zachránil ji určitě, již tak ohrožovaný život. Ne, dělám si srandu, ale určitě jsem ji zachránil ze spárů úchyla. Chci to vzít hopem, abych se přesunul, co nejrychleji ke klukům dozadu. Jenomže jak se rozběhnu, tak narazím do právě otevřený skříně, která je v úrovni mého mezinoží. "Panebože, co to je tady za malý skříně?"zařvu a složím se k zemi. "Jo a Kevine, až budeš mluvit vo našem vobchodě v tom časáku, tak řekni, že tento obchod je děsně přizpůsobivej a je fakt pro každýho. Ty skříně jsou kvůli trpasličím lidem! Sme děsně vnímavej vobchod! Tak kámo, jasný?"řekne mi ten majitel a pomůže mi vstát. "Jo, jo…jasný! Hodně přizpůsobivý…"řeknu a odhoupu se dozadu ke klukům, ty si tam povídají s dvěma holkama. "Co se děje, Keve? Tobě kopla do …?!"udělá poznámku Joe a já vynutím úsměv. "Počkej kdo?!"zeptám se Joe. "Ta blondska..!"řekne Joe a já zakroutím hlavou. "No nic, my půjdeme!"řeknou ty dvě holky a rozloučí se s Joem a Nickem. "Ahoj Kevine."řekne jedna. "Ahoj Kevine!"řekne druhá.

Vypráví Natalie
"Kde jsou? Asi pojedu bez nich…!"stěžuji si a třísknu do volantu a zatroubím. "Dost, že jdete. Chci se dneska stavit ještě za Josephem, a potom si lehnou do moji velké vany, a potom všechno tohle zaspat."řeknu holkám a ty se začnou smát. "Taky jste mi mohli říct, kdo jsou oni. Určitě bych tak nevyváděla nebo tak něco…Nemusím mít pořád všude ostudu! Asi začnu chodit na kurzy sebeovládání!"řeknu nafučeně. "Kdybychom ti řekli, kdo jsou oni. Možná by si udělala ještě větší rozruch, každopádně tohle bylo velmi zajímavé!"řekne Clover. "Díky, to je opravdu utěšující!"hlesnu, nastartuji auto a valím pryč. "Co jste tam vůbec dělali vzadu, tak dlouho?!"zeptám se holek. "No… to víš, nabalovali kluky!"řekne pyšně Suzanne. "Bylo mi to jasné. A vsadím se, že oni po Vás jeli, co?!"udělám na ně narážku. "Jo. Nick vůbec nesbíral kytary a díval se Clover pořád na zadek."řekne opět Suzanne. "Ouch… a vsadím se, že Joe se ti nedíval do tvých hlubokých očí, ale na tvá bujná ňadra, co?"zeptám se Suzanne. "Jak to víš?!"zeptá se Clover. "Jsem věštkyně. Zítra ji Joe požádá o ruku a tobě Nick vyzná lásku!"řeknu a ze zadu v autě se ozve pištění a výskání. "Panebože, snad to nemyslíte vážně? Holky, spadněte na zem. Oni by s nikým "normálním" nezahazovali. I když o tom jestli jste normální silně pochybuji…"řeknu, ale tu poslední větu zašeptám. "Myslíš?"vyjede na mě Clover. "Vím… prosím tě. Jo, jste hezký holky, ale to je asi tak všechno."řeknu a usměju se na ně dozadu. "No… to by tě asi zajímalo, že zítra jdeme s němi do Paláce Quick!"řekne Clover. "Sranda?"zeptám se a zajíždím k mýmu baráku. "Vůbec…!"řekne Suzanne. "Tak si to užijte."řeknu pobaveně. "Jo, o tobě nic neříkali, ale my ti zavoláme, jestli tě tam budou chtít!"řekne Clover. "V pohodě, já o to nestojím."řeknu a holky vylezou z auta. "My se kdyžtak zítra ozveme, ahoj, mucq!"řekne Suzanne a pošle mi pusu.

Sešlápnu spojku, otočím klíčkem, zařadím 1 a pomalu šlapu na plyn a valím to směr nemocnice za Josephem.

***
"Konečně doma."pronesu, jdu do koupelny a pustím horkou vodu. Zapnu televizi, prohrabu poštu a vytáhnu notebook. Vytočím tel. číslo na Fast food. "Dobrý den, tady Natalie Gilmore, to co vždycky. Akorát dneska chci dvojitou porci zeleniny!"řeknu do telefonu a po té to položím. Mezitím se naložím do vany a přemýšlím o tom, co se dnes stalo. A hlavně přemýšlím o tom, proč chtějí kluci z Jonas Brothers jít na rande s těma slepicema? Zřejmě mají sexuální absťák, o kterým raději nebudu mluvit. A nebo, že by holky zabodovaly a sbalily vážně Nicka a Joe? To se mi nějak nezdá, i když… v dnešní době je možné všechno. A nebo je tady další možnost, že se snaží být milý a takto se chovají ke všem fanynkám! No, to bude určitě ono… Pffm, takto uboze dávat fanynkám šance, já si na ně posvítím!
"Tdn…!"ozve se ode dveří.
"Ách, jídlo…!"zařvu, omotám okolo sebe ručník a upaluju ke dveřím. "Ahoj, Natalie, tady to máš!"řekne Mike a podá mi moje jídlo. "Díky, Miku, jo a doufám, že to není dělaný na oleji?"zeptám se Mika. "Kdepák… řekla si, tak jak vždycky!"odpoví Mike. "To je milý. Děkuji, na tady platím + tvoje dýžko!"řeknu Mikovi a on se na mě usměje. "Díky Natalie, si moc hodná…!"řekne Mike a odchází pryč. "Ahoj Miku!"zařvu ještě. "Ahoj, Natalie!"řekne Mike. "Miku, nechceš se stavit po práci? Na vínko?"zavolám ještě na něho. "Možná se stavím, Natalie, ale jenom možná, jsem jakejsi přetáhlej!"řekne Mike. "Přijď, nebo uvidíš!"řeknu výhružně a mávnu na něho.
Sednu si k televizi a začnu se ládovat div neprasknu. Po chvíli padnu únavou.

/AnGell/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama