Březen 2009

Phineas a Ferb xD

28. března 2009 v 18:07 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Zdravím bobánci,
tak jak se všichni máte?

Já jsem opět nemocná, a tak většinu svého času strávím u televize sledováním nejlepší stanice - JETIX.

Nejlepší Phineas a Ferb
Ahoj Phineasi, co to dělááš?

To jsou brutální bráchové a ten jejich ptakopysk Perry, yeah vostrý to zvíře.

Přístí týden mi bude 17náct - to bude disco trisco :-P (3.4.)

A potom 18.-19. dubna budeme slavit moje narozeniny na chatě za Hanuškama, takže kdyby někdo chtěl dojet, všichni jste zvaní O:-)

Shoda ve dvou

26. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Zábava, vtipy, kravinky
Sedí dva v parku na lavičce a hledí na sebe.
Ona: "Na co myslíš?"
On: "Na to samé, co ty."
Ona: "Ty prasáku!"


Kletba woo-doo ke zneškodnění nepřítele

24. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  KOUZLA ...
Chtěla bych poukázat na to, že nasledující kouzlo je velice silné a nebezpečné a u vyvolené oběti může způsobit značnou škodu z nevyléčitelné nemoci, a podobně. Ti, kdo chtějí především ublížit někoho pomocí woo-doo a nemají s magií žádné zkušenosti, obyvkle se to obrátí proti jim samotným.

Potřebujete:
- lepenku
- nějakou věc od Vaší oběti
- černé svíčky
- fotku oběti
- špendlík

Mág postupuje takto:
- udělá si lepenkovou siluetu, která má být oběti, co nejpřesnější napodobeninou. Soustřeď te se zatím na obět, kouzlo bude neomylné, když si obstaráte něco... oděv, vlasy, cokoliv co se upevní na příslušné místo. Zapal některé černé svíčky. Pod svitem svíčky zašpiň zadní stranu fotky krví(zvířecí nebo vlastní) zvlášť na tvář a na genitálie. Potom upevni foto na lepenkovou siluetu. Potom oboje dvoje propíchneš stříbrnou jehlou v míste srdce. Soustřeď se při tom co nejpřesněji na to, co má oběť potkat a představ si to na živo.
Aby oběť požadovaného neštěstí potkalo, je vhodná podpora démona nebo v tomto případě zcela nahoře smrti-Bůh (baron- Samedi) s příslušným zaklínaním sežene.
Nakonec celou figurku zakopej do díry, ve které je co možná nejvlhčejší dno na rozpadnutí čím víc se figurka rozkladá tím se horší stav oběti.


Citát o lásce 16

23. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Citáty
Dokud muž ženu miluje, hovoří s ní hlavně o ní; přestane-li ji milovat, hovoří s ní o sobě.


Radek a moře

19. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Zábava, vtipy, kravinky
Plave si tak jednou Radek v moři a najednou slyší hlas: "Radečku, sundej si plavky." Radek se rozhlíží, ale nikoho nevidí. Plave si dál a zase slyší: "Radečku, sundej si plavky." Když se stejná situace opakuje po třetí, zeptá se: "Kdo to pořád volá?" "To jsem já teplý Golfský proud."


L + L = forever... O:-)

17. března 2009 v 21:15 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Photos
Tady je ta fotka, kde nic nepoznáte, ale nevadí.

Dělala ji pro mě jedna z mých nejmilejších - Carolinne.

Den pátek, pátek 13. :/

14. března 2009 v 0:38 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Zdravím andílci,
pátek 13. se ze začátku jevil jako den, kdy poseru vše, co se dá. I počasí se chovalo jinak, než by mělo, protože jsme měli domluvenou akci s nejvíce nejlepší moji novou partou. Ale jelikož bylo nejvíce hnusně, tak to vypadalo, že nikam nepůjdeme. Ale nakonec chuť na kalbu udělat nějakou párty zvítězila :) Šli jsme k mountfieldu - jako vždy... Tam jsme začali pít a nakonec jsme se dobelhali s "Rozdílnýma TekEnaMá" k místu, kde jsme kalili minulý týden. No, během 15 minut jsem opět musela být hotová Ale byla jsem tam s Lukáškem a s lidma, který nejvíc miluji, což znamená pro mě nejvíc na světě.

Lukášek mi řekl tu větu, jako z toho filmu... "Miluji Tě!"

Asi nebudete věřit, ale ta věta má tak velký význam... Není to jen snůžka dvou slov, je to neskutečně šílený pocit... Člověk, jehož milujete Vám řekne, že Vás miluje...

A potom, že svět není krásný? :-)

* nebýt toho, že jsme se kvůli mé absurdní žárlivosti pohádali to byl jeden z těch dnů, díky kterým stojí za to žít...

Jo a Andynka asi budé se Sakém O:-) Happy? Maybe? Or not? I know that friday 13rd is the best day :) I když nejsme s Lukáškem na tom zrovna nejlépe :'(

Odpolední kávička

12. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Zábava, vtipy, kravinky
Tři dříve narozené kamarádky se sešly u Jany na kávě. Ještě než dorazily, Jana si stále opakovala: "Musím jim nabídnout kávu." Když byly u Jany, řekla: "Málem bych vám zapoměla nabídnout kávu." Každá si vzala hrneček a chvilku spolu mluvily. Jana zase říká: "Málem bych vám zapoměla nabídnout kávu." A znovu dostala každá po hrnečku. Když obě ženy z návštěvy odcházely, tak si říkaly při cestě domů: "Ta Jana nám ani to kafe nenabídla." Večer přišel Janin manžel: "Tak co, jaká byla návštěva?" "Ale, ani nepřišly."

P.S. Hey, tohle jsem nepochopila!!!!


Poslední měsíc...

11. března 2009 v 14:32 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Něco o mně...
Zdravím andílci,
píši ze školy.

Během posledního měsíce se u mě vše změnilo. Život nabral nové obrátky a hlavně nic a nic nestíhám. Věřím, že je to jen dočasné, protože takto to stejnak dopadne vždy. -> Vrátím se tam, kam patřím.

Zítra budeme mít s Lukášem měsíc a já zjistila, že jsem Vám o něm ještě nic moc neřekla. Slibuji, že vše napravím a vložím sem fotku, kterou pro mě upravila má nejdražší Carolinne.

...Omluva pro Denisse

Beruško, neskonale moc se omlouvám. Ty víš, že Tě miluji nejvíc na světě, jen... byla jsem na Tebe a hlavně na sebe naštvaná, že nám to zase nevyšlo. Že se to zase nepodařilo Tě vidět.
Prosím odpusť mi. Vím, že jsem se chovala jako totální debil a ještě tedka se tak chovám, ale moc pro mě znamenáš a někoho jako jsi ty - já nikdy, nikdy, nikdy nechci ztratit... O:-)


Žěrtovné kouzlo - Čtyři neodnesou židli

10. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  KOUZLA ...
Čtyři neodnesou židli

Postav čtyři osoby tak, by sehnuty prostrčily ruce skrze nohy a každá chopila jednu nohu židle. Hne-li se jedna z osob těch, by šla ku předu, strhne ostatní k zemi, že padnou. Ještě lépe se to zdaří s třínožkou.


Citát o lásce 14

9. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Citáty
V lásce je vždy něco ze šílenství. Avšak stejně tak v šílenství je vždycky něco z rozumu.


Lukášek - Home sweet home! :-)

8. března 2009 v 21:30 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Lukášek se dneska vrátil z nemocnice, jsem nejvíce happy.
Operace dopadla dobře a taky jsme to včera nejvíc zapili.

Píšu jen ve zkratce... *Miluji Vás...

Kokos :D

5. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Zábava, vtipy, kravinky
Je Rus, Američan a Turek. Rus: "Nám se narodila holčička bez nohou, dali jsme jí náhradní a dnes vyhrává ve skoku do dálky." Američan: "Nám se narodila holčička bez rukou a dali jsme jí náhradní a dnes je nejlepší ve hraní na klavír." Turek pokračuje: "Nám se narodila holčička bez mozku. Dali jsme jí místo něj kokos a dnes je prezidentkou."

To mě rozesmálo :D

Rozpolcení?

4. března 2009 v 20:05 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥
Zdravím Vás andílci,
neustále přemýšlím nad vašemi reakcemi k citátu/článku - Lépe být smutný s láskou, než veselý bez ní.

A napadla mě myšlenka, jestli vůbec dokážeme být "doopravdy" šťastni bez lásky? Ať si říkáme, že jsme šťastni, ve skutečnosti uvnitř nás něco chybí. Jakoby naše duše byla puzzle a jeden dílek, který chybí k dokončení obrázku chyběl. Ale i přesto si většina nás vnutí myšlenku: "Jsem šťastný!"

Jestli je to dobře, ba špatně ví možná, tak bůh.

Smutný s láskou...
K tomu nevím, co mám říct. Možná na začátku vztahu, než si na sebe zvyknete a než se pořádně poznáte, můžete být smutni, že Vám neodepsal, že Vám něco tají, že nevíte, kde je. Ale jak jste spolu už déle, dokážete být vůbec smutni? (Kromě hádky, ale ta jde teď mimo hru) Přece, když jste s tím nejdokonalejším člověkem pod sluncem, můžete být smutní? Jde to vůbec? Dle mého názoru - absolutní blbost.

Vím, že už jsem se na Vaše vyjádření ptala, ale neustále mi to vrtá v hlavě. Chtěla bych ten citát dopodrobna rozebrat. Prosím, pomozte mi toto nějak vyřešit....


Jasnovidecký žert

3. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  KOUZLA ...
Jasnovidecký žert

Prohlásíme, že uhodneme, co si kdo bude myslet. Potřebujeme k tomu tři mince, které podržíme v prstech levé ruky jako karetní vějíř. Pravou rukou vezmeme první minci a podáme ji divákovi s poznámkou: "Položím vám ji na dlaň, pak ruku pevně zavřete". Čekáme, až divák nastaví ruku a sevře podanou minci v dlani. Totéž provedeme s druhou mincí a divákem. Stejné si počíname po třetí, tentokrát ovšem k divákovi nemluvíme, pouze se k němu obrátíme a uchopíme poslední minci. Když třetí divák natahuje ruku řekneme: - Tento pán si právě myslí, že dostane také minci - a žertovně ukážeme na rozevřenou dlaň.


Citát o lásce 13

2. března 2009 v 10:00 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Citáty
Láska se dopouští i nejhoršího a to beztrestně.