Leden 2013

Nicota, je všude kolem nás...

29. ledna 2013 v 13:06 | ♥¦ wHiTe GuArdiAn AnGeL ¦♥ |  Blog
Píše se 17.březen 2006...

Já jako zdatná puberťačka a nudící se dospívající dívka zjišťuji k čemu slouží blog.cz. Ideály o tom, jak mít svoji vlastní stránku, kam bude chodit nespočetně moc lidí a všechny bude bavit číst si moje hrozný kecy jsou moji prioritou, a tak se rozhodnu založit si blog. Nejdřívě mě napadlo založit si blog se svým jménem, což vzápětí zavrhnu, protože jsem chtěla blog, jako místo, kam budu moct utíkat před realitou. A jelikož moje články byly chaotické, občas neměly hlavu ani patu, tak jsem se rozhodla, že název bude - NIC. K mému velkému zklamání jsem zase zjistila, že to nemůže být, protože už to někdo vlastní, ale to slovo NIC mě doprovázelo každý den, a tak jsem si za ním stála.

"Lucie, NIC neděláš. Lucie, neděláš NIC!" nejčastější věta moji mámy, i táty.

Po prolezení pár blogů a nějakých článků, jsem narazila na jeden, kde bylo napsáno - Ocitám se v nicotě, a tak jsem se rozhodla, že nicota je víc než skvělej název pro můj deníček.

A protože jsem kreativní, napadl mě k tomu hned opravdu "optimistický" slogan typu - Nicota... je všude kolem nás.

Opravdu skvělé, fakt jsem to dokázala, nikdo tento název nevlastnil a slogan ještě podtrhoval tu moji radost z toho, že jsem něco dokázala, jo ve třinácti letech jsem si založila blog - Nicota, je všude kolem nás.

A jak v tý době vypadal? Měl modrooranžovou barvu a první články byly o Buffy, přemožitelka upírů.